Бюро перекладів

"Азбука Світу"

Саме у нас ви можете отримати високоякісний письмовий та усний переклад

Ми пропонуємо

 • усний переклад
 • письмовий переклад
 • апостиль
 • легалізацію
 • нотаріальний переклад
 • категорійний переклад
  (медичний, технічний, юридичний тощо)

Оберіть потрібну категорію

Чому варто довірити переклад "Азбуці Світу":

1

Якість. Правильний та точний переклад, навіть якщо він пов'язаний з технічною сферою

2

Швидкість. Завжди швидкий та вчасний переклад навіть у короткі терміни

3

Надійність. Професійні співробітники виконують переклад тексту відповідно до бажань клієнта

4

Комплексність. Здійснюємо переклад у комплексі з нотаріальним засвідченням, апостилем, легалізацією в посольстві

Замовляйте переклад в «Азбуці Світу»

Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу

Переклади

Бюро перекладів пропонує усі види перекладів з/на усі іноземні мови. Дипломовані перекладачі, значний досвід роботи з перекладами текстів та документів різної тематики: юридична, медична, технічна, стандартна документація. Медичні переклади здійснюються у співпраці перекладача з лікарем. Найкращі ціни, гарантія вчасного виконання роботи, відповідальне ставлення до документів.

Надаємо послуги з послідовного та синхронного перекладів.

Агенція перекладів «Азбука Світу» надає послуги:

 • письмового перекладу будь-якого типу і рівня складності;
 • різноманітна тематика: технічна, медична, економічна, юридична, офіційно-ділова;
 • усного послідовного та синхронного перекладу;
 • перекладу сайтів;
 • проставлення штампу «апостиль» та легалізації документів;
 • нотаріальне завірення перекладу;
 • редагування і вичитка текстів.

Синхронний переклад

Якщо ви плануєте проведення заходу, семінару чи конференції, учасниками якого є люди з різних країн, ми забезпечимо вас не лише досвідченими перекладачами – синхроністами з необхідної вам тематики (юридичний, економічний, медичний, технічний переклад та ін.) , а також необхідним обладнанням для синхронного перекладу (апаратура , приймачі, кабіна для перекладачів тощо).

Існує безліч життєвих ситуацій, коли без професійного перекладача не обійтися. Зробити правильний вибір з безлічі центрів перекладів у Львові досить складно. Всі вони надають широкий спектр послуг та кожен з них має певну специфіку роботи. Але орієнтуватися в першу чергу варто на особливості матеріалів, які необхідно перекладати.

Що пропонує наш центр перекладів у Львові:

Наше професійне бюро перекладів — це завжди якісний переклад для широкого контингенту замовників, перекладачі з великим досвідом роботи, завдання будь-якого ступеня складності та економія часу і коштів клієнтів. Також ми пропонуємо синхронний переклад у Львові.

Для ділових переговорів з іноземними партнерами та клієнтами ви зможете звернутися в наш центр та замовити усні переклади у Львові.

Центр перекладів дасть вам можливість отримати максимально точний, правильний і швидкий переклад документів ЗАГС, паспортів, дипломів, довідок, банківських виписок.

Центр перекладу у Львові також здійснює технічні переклади текстів, інструкцій, посібників користування складними технічними виробами, наукових статей, науково-технічної літератури та інших матеріалів технічного характеру. Тематика таких перекладів дуже широка: авіація, будівництво, суднобудування, енергетика, електроніка, металургія, фізика, промисловість, медицина тощо.

Чому варто обрати наш центр перекладу у Львові?

У ситуаціях, коли переклад потрібно здійснити в стислі терміни — центр перекладів стане вашим незамінним помічником. У таких випадках залучаються найкращі перекладачі й робота над замовленням йде в прискореному режимі.

Наш центр перекладів вирішить будь-які завдання, пов’язані з перекладами з іноземних мов. Звернувшись до нас, ви істотно заощадите свій час та гроші.

Інколи в наш центр подаються документи, які можуть вплинути на комерційну діяльність компанії. Зрозуміло, що переклади у Львові подібних текстів вимагають не тільки спеціалізованих знань, але і порядності. У кваліфікації та чесності наших співробітників можете не сумніватися!