Бюро перекладів

"Азбука Світу"

Саме у нас ви можете отримати високоякісний письмовий та усний переклад. Перекладаємо з/на 99+ мов. Консультація БЕЗКОШТОВНО

Виконуємо переклади “НА СЬОГОДНІ”, “НА ВЖЕ”, “НА ВЧОРА”

Ми пропонуємо

 • усний переклад
 • письмовий переклад
 • апостиль
 • легалізацію
 • нотаріальний переклад
 • категорійний переклад
  (медичний, технічний, юридичний тощо)
ПРАЙС

Оберіть потрібну категорію

Чому варто довірити переклад "Азбуці Світу":

1

Якість. Правильний та точний переклад, навіть якщо він пов'язаний з технічною сферою

2

Швидкість. Завжди швидкий та вчасний переклад навіть у короткі терміни

3

Надійність. Професійні співробітники виконують переклад тексту відповідно до бажань клієнта

4

Комплексність. Здійснюємо переклад у комплексі з нотаріальним засвідченням, апостилем, легалізацією в посольстві

Замовляйте переклад в “Азбуці Світу”

Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу

Переклади

Швидкі та якісні переклади для бізнесу У Львові. Ми виконуємо переклад особистих документів для фізичних осіб. Конфіденційність та якість гарантуємо. В нас ви можете замовити нотаріально завірений переклад.
Зробимо витребування особистих документів, замість Вас.

Ви зможете перекласти Ваші особисті документи якісно та вчасно документи РАЦС (свідоцтва про реєстрацію народження, шлюб, розлучення, смерть, витяги), посвідчення особи (паспорт, водійське, студентське чи пенсійне посвідчення тощо), довідка про несудимість, довідка з пенсійного фонду, довідка з місця роботи, навчання, довідка про доходи, довідка з ДФС, довідка з банку, освітні документи (атестати, дипломи з додатками, академічна довідка), документів для виїзду, оформлення візи та навчання за кордоном

Бюро перекладів у Львові пропонує усі види перекладів з/на усі іноземні мови. Дипломовані перекладачі, значний досвід роботи з перекладами текстів та документів різної тематики: юридична, медична, технічна, стандартна документація. Медичні переклади здійснюються у співпраці перекладача з лікарем. Найкращі ціни, гарантія вчасного виконання роботи, відповідальне ставлення до документів.

Надаємо послуги з послідовного та синхронного перекладів.

Агенція перекладів «Азбука Світу» надає послуги:

 • письмового перекладу будь-якого типу і рівня складності;
 • різноманітна тематика: технічна, медична, економічна, юридична, офіційно-ділова;
 • усного послідовного та синхронного перекладу;
 • перекладу сайтів;
 • проставлення штампу «апостиль» та легалізації документів;
 • нотаріальне завірення перекладу;
 • редагування і вичитка текстів.

Синхронний переклад

Якщо ви плануєте проведення заходу, семінару чи конференції, учасниками якого є люди з різних країн, ми забезпечимо вас не лише досвідченими перекладачами – синхроністами з необхідної вам тематики (юридичний, економічний, медичний, технічний переклад та ін.) , а також необхідним обладнанням для синхронного перекладу (апаратура , приймачі, кабіна для перекладачів тощо).

Існує безліч життєвих ситуацій, коли без професійного перекладача не обійтися. Зробити правильний вибір з безлічі центрів перекладів у Львові досить складно. Всі вони надають широкий спектр послуг та кожен з них має певну специфіку роботи. Але орієнтуватися в першу чергу варто на особливості матеріалів, які необхідно перекладати.

Що пропонує наш центр перекладів у Львові:

Наше професійне бюро перекладів — це завжди якісний переклад для широкого контингенту замовників, перекладачі з великим досвідом роботи, завдання будь-якого ступеня складності та економія часу і коштів клієнтів. Також ми пропонуємо синхронний переклад у Львові.

Для ділових переговорів з іноземними партнерами та клієнтами ви зможете звернутися в наш центр та замовити усні переклади у Львові.

Центр перекладів дасть вам можливість отримати максимально точний, правильний і швидкий переклад документів ЗАГС, паспортів, дипломів, довідок, банківських виписок.

Центр перекладу у Львові також здійснює технічні переклади текстів, документів, інструкцій, посібників користування складними технічними виробами, наукових статей, науково-технічної літератури та інших матеріалів технічного характеру. Тематика таких перекладів дуже широка: авіація, будівництво, суднобудування, енергетика, електроніка, металургія, фізика, промисловість, медицина тощо.

Чому варто обрати наш центр перекладу у Львові?

У ситуаціях, коли переклад потрібно здійснити в стислі терміни — центр перекладів стане вашим незамінним помічником. У таких випадках залучаються найкращі перекладачі й робота над замовленням йде в прискореному режимі.

Наш центр перекладів вирішить будь-які завдання, пов’язані з перекладами з іноземних мов. Звернувшись до нас, ви істотно заощадите свій час та гроші.

Інколи в наш центр подаються документи, які можуть вплинути на комерційну діяльність компанії. Зрозуміло, що переклади у Львові подібних документів вимагають не тільки спеціалізованих знань, але і порядності. У кваліфікації та чесності наших співробітників можете не сумніватися!

Замовляйте переклад офлайн або онлайн. Консультація БЕЗКОШТОВНО

 

ЯК ЗАМОВИТИ ПЕРЕКЛАД?

Телефонуйте до нас за номером 0676724773 та отримайте БЕЗКОШТОВНУ професійну консультацію наших менеджерів. Надсилайте ФОТО чи СКАНИ ваших документів нам у VIBER , Telegram, 0676724773 чи azbukasvitu@gmail.com.  Ми все ретельно переглянемо та прахуємо вартість вашого замовлення. Після оплати 50% вартості -подаємо документ у роботу та обумовлюємо максимально прийнятні для вас терміни виконання. Переклад готовий – отримайте ваші документи та перекладені матеріали у нас в офісі на Сахарова 42 або проспекті Червоної Калини 66а!
Для вашої зручності, ми можемо надіслати вам сканований переклад документів.

 

Замовляйте переклад:
онлайн 0676724773, viber, telegram azbukasvitu@gmail.com

офлайн будемо раді бачити вас на Сахарова,42
просп.Червоної Калини, 66а