Курси французької

мови

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

Основна програма навчання

1

2 базових заняття на тиждень + 1 факультатив

2

1 заняття на тиждень з носієм мови

3

навчання у міні-групах по 3-8 людей

4

6 навчальних рівнів по 2,5 місяці

Розподіл для занять

Міні - групи

(до 8 осіб)

Ми працюємо лише з маленькими групами — до 8 людей. Це дозволяє викладачеві максимально ефективно працювати із кожним студентом, звертати увагу на сильні та слабкі сторони кожного та досягати максимального результату.

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття підійдуть тим, кому некомфортно займатися в групах.
Спілкуючись один на один з викладачем, інформація засвоюється краще, швидше та ефективніше.

Записуйтесь на безкоштовне заняття в Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу для заняття

Для кого будуть корисними наші курси

Хто прагне кращої роботи

Хто любить подорожувати

Хто готується до тестів

Хто піклується про свою дитину

Хто хоче вести бізнес з іноземцями

Хто любить розвиватися

5 ПРОБЛЕМ
з якими до нас найчастіше приходять

Наш центр іноземних мов є одним із найбільших у Львові.Станом на кінець 2019 року у нас 3 філії у місті, онлайн-школа, яка навчає по усій Україні, потужне бюро перекладів, яке обрали визначні Українські компанії.

1.

Я все розумію, проте не можу видавити з себе ні слова, коли потрібно...

2.

Я ні слова не розумію французькою, але дуже прагну цього

3.

У мене в голові каша з часів та артиклів

4.

Я не вмію правильно писати французькою. Хвилююсь, що мене зрозуміють не правильно

5.

Я не хочу провалитись на екзамені з французької

Тарифи

Тарифи Азбуки Світу - демократичні, прозорі та лояльні до студентів. Наша ціна - оптимальна, за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

Група: ДОРОСЛІ

стадартний інтенсив

3450 грн/курс

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

1 курс — 10 тижнів

Група: ДОРОСЛІ

стадартний інтенсив + носій мови

3580 грн/курс

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

1 курс — 10 тижнів

Група: ДІТИ

стадартний інтенсив

1875 грн/курс

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

1 курс — 10 тижнів

Група: ДОРОСЛІ

Індивідуальні заняття

від 230 грн/заняття

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

1 курс — 10 тижнів

Група: ДОРОСЛІ

напів індивідуальне заняття

від 180 грн/заняття

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

1 курс — 10 тижнів

У сучасному світі на сьогоднішній день недостатньо володіти однією іноземною мовою.

Вивчати французьку мову, це — перш за все, задоволення вивчати гарну мову, багату і мелодійну, котру часто називають мовою любові.

Французька мова також аналітична мова, що структурує думки й розвиває критичний розум, що дуже корисно при проведенні переговорів та дискусій.

Не потрібно забувати, що Франція — найвідвідуваніша країна у світі, з більш ніж 70 мільйонами відвідувачами на рік. Зі знаннями французької мови буде більш комфортно відвідати Париж і всі регіони Франції, а також зрозуміти культуру, менталітет і мистецтво жити по-французьки.

Курси франзцузької мови у Львові, ціна

Курс французької мови базується на дійовому підході до навчання, сприяє оволодінню французькою мовою, активній участі у вивченні розділ за розділом.

Різноманітні та добре структуровані уроки особливо мотивують, сповнюють упевненості у собі та розвивають самостійність у вивченні мови.

Життєві ситуації розігруються у діалогах, інтерв’ю, що увиразнює францюзьку культуру та звичаї французів у різних життєвих ситуаціях. Уроки багаті на усі збалансовано опрацьовані види мовлинневої діяльності, численні продуктивні вправи дозволяють досягти систематизації та практичного застосування набутих знань.

Французька — досить розповсюджена мова в світі. Вона займає друге місце по популярності та входить в десятку найбільш використовуваних мов по всім куточкам земного шару. Цілей її вивчення більше ніж достатньо.

Важливість отримання знань

Французька мова являється офіційною мовою дуже багатьох міжнародних організацій. Дане визнання говорить про велику значущість таких знань в світі. Франція, в особливості, Париж — одне із найвідвідуваніших місць. Відчувши цю романтику, красу і мелодичність — кожен, мимоволі, бажає вивчити мову.

Досить дивно, але значна кількість людей вчать цю мову навіть без таких важливих причин. Слухати музику, читати книжки, дивитись фільми — і все на французькій. Одним достатньо просто розуміти значення тих чи інших слів, інші бажають навчитись уміння базового спілкування. А у когось — це просто мрія.

Існує думка, котра, до речі, підкріплена деякими дослідами, що після вивчення мови французів, досить легко дається пізнання італійської, іспанської та інших романських мов. Тому, це свого роду інвестиція в майбутнє. Адже, вивчення мов, починаючи з другої стає своєрідним захопленням більшості. Мови закохують, слова, фрази, афоризми, говірки — з цих коротких наборів літер все і починається.

Вивчати таку мову досить цікаво, адже, вона мелодійна, м’яка і навіть романтична. Вважається, що курси французької мови, що досить розповсюджені і у місті Львів, вчать «мови кохання», «мови пристрасті». Париж, безумовно, вважають містом закоханних.

Курси у Львові

Сьогодні пошуку якісних курсів варто приділити увагу. Для кожного майбутнього учня існують свої параметри відбору, проте здебільшого їх можна звести до цього короткого списку:

  • місце знаходження;
  • вартість;
  • тривалість;
  • програма.

Компанія «Азбука Світу» — це не просто спеціалізовані курси, а справжній центр по вивченню безлічі мов. Це «потужні» по знанням і ефективні по способу засвоєння, курси французької мови міста Львів.

Багаж знань, що мають кваліфіковані викладачі допоможе вам складне сприймати, як просте. Ви закохаєтесь в цю ніжну і милозвучну мову вже з першого уроку, де замість вчителів зі шкільним базисом, вас будуть навчати дипломовані магістри з філології. Маючи свою методику, вас не просто навчать французькій, а допоможуть зрозуміти її, відчути та відкрити для себе секрети французької культури і звичаїв, через ігри, діалоги та вправи. А спілкування з носіями мови дозволить вам отримати досить суттєву практику, ще до завершення навчального курсу.