Курси

для бізнесу

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

4 кроки для успішного вивчення мови

Мовний бізнес-курс

  • Мовний бізнес-курс вміщує автентичні ситуації, що виникають у процесі ділового спілкування. Ви навчитесь вести ділові папери – листи, інвойси, резюме та інші.
  • На занятті використовуються аудіо та відео записи. Вони ідеально підходять для засвоєння матеріалу для людей, які вже працюють у сфері бізнесу і бажають вдосконалити свій мовний рівень, а також для студентів, які вивчають іноземну мову професійного спрямування.
  • У курсі подано детальний аналіз ключових бізнес концепцій, практичні вправи для активізацій словникового запасу, вправи з говоріння, що допомагають готуватися до презентацій та ділових зустрічей.
Лідер на ринку освітніх послуг

Лідер на ринку освітніх послуг

Починаючи з 2013 року "Азбука Світу" є незмінним лідером у галузі освітніх курсів з іноземних мов на теренах Львова та області. 2019 рік не був виключеням - "Азбука Світу" отримала почесну нагороду і цього року.

На цьому ринку "Азбука Світу" працює вже більше 11 років. За цей час ми співпрацювали з провідними та іменитими місцевими та національними компаніями як в ролі підрядника з перекладу, так і у галузі корпоративного навчання.

За роки роботи, якісну освіту у "Азбуці Світу" отримали більше 14 тисяч львів’ян та гостей міста. Більшість з них успішно застосовує набуті навички як у роботі, так і у повсякденному житті.

Ми пишаємось своїми здобутками і постійно вдосконалюємось для того, щоб надавати Вам найякісніші знаня, адже ви заслуговуєте найкращого.

process 2

Ми відбираємо лише найкращих

Наші викладачі - це, беззаперечно, основа нашої компанії. Ми відбираємо найкращих, щоб дарувати вам найкращі знання та впроваджувати найефективніші методики навчання.

Всі викладачі "Азбуки Світу" є магістрами філології. Магістерський ступінь з англійської філології є обов’язковою умовою при відборі кандидатів на посаду викладача.

Ми дбаємо про постійний розвиток персоналу. Програма міжнародних стажувань дозволяє нашим викладачам постійно спілкуватись з закордонними партнерами та бути в курсі всіх новинок у сфері викладання предмету.

Всі мають міжнародні сертифікати. Хіба ми можемо готувати студентів до міжнародних тестів, не пройшовши попередньо всі ці тести? Ще одна умова для роботи в "Азбуці Світу" - міжнародний сертифікат.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Роки плідної праці ніколи не проходять намарно.
Низка провідних компаній України довірились саме нам!

Ключові особливості курсу Business English

Індивідуальні заняття

Ми складаємо програму спеціально для Вас. Все залежатиме від Ваших цілей та очікувань.

Зручний для Вас час

Ми розуміємо, що не завжди можна займатись в один час. Тут Ви обираєте, коли навчатись.

Ефективна методика

Спеціальна методика для тих, кому потрібен швидкий та якісний результат за короткий час.

Спілкування з носіями мови

Найкращі результати досягаються у середовищі, в якому усі спілкуються англійською. І ми це Вам забезпечимо.

Гарантія - результат

Ми несемо відповідальність за свій продукт. Тому можемо гарантувати Вам результат при умові відповідального підходу з Вашої сторони.

Записуйтесь на безкоштовне заняття в «Азбуці Світу»

Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для призначення зручного для вас часу

 

Тарифи

Тарифи "Азбуки Світу" демократичні, прозорі та лояльні для студентів. Наша ціна оптимальна за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

Special English

medical, financial, legal, marketing classes

12 600 грн/курс

1 заняття / тиждень

1 заняття — 180 хв

курс — 12 тижнів

Business English

інтенсивний курс

10 500 грн/курс

2 заняття / тиждень

1 заняття — 90 хв

1 курс — 10 тижнів

IELTS Preparation

підготовка до здачі тесту

14 000 грн/курс

3 заняття / тиждень

1 заняття — 90 хв

1 курс — 10 тижнів

Навчання в "Азбуці Світу" - це

1

2 базових заняття на тиждень

2

1 заняття на тиждень з носієм мови

3

інтенсивні та інтерактивні заняття

4

6 навчальних рівнів по 2,5 місяці.

Мовні бізнес-курси у Львові

Беззаперечним фактом є те, що відмінне володіння іноземною мовою дозволить Вам вийти на широке коло іноземних партнерів, що значно покращить Ваші конкурентоспроможні позиції, відкриє нові ділові перспективи!

Бізнес-курс розрахований на засвоєння ділової лексики для спілкування в усній і письмовій формах в типових ситуаціях, таких як: знайомство, розмова по телефону, відрядження за кордон, замовлення квитків та готельного номеру, в банку, в ресторані, огляд фірми та знайомство з нею, обговорення та підписання договору, проведення ділових переговорів, комерційна кореспонденція (лист, факс, телефакс, пропозиція, замовлення, підтвердження замовлення, рахунок, рекламації, протоколи та ін.).

Чітка та стереотипна структура занять сприяє активізації знань і умінь як окремої особистості, так і колективу. Інтенсивний бізнес-курс з будь-якої іноземної мови дозволяє слухачам за достатньо короткий час оволодіти основами ділового спілкування!

Щоб бути успішним професіоналом, Вам потрібно орієнтуватись у багатьох ситуаціях, таких як зустрічі, переговори, соціальні зібрання, вміти представляти себе, своїх партнерів та бізнес. Для цього необхідні не просто знання англійської, але і знання спеціальної лексики, зворотів, термінів та правил.