Курси

для бізнесу

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

Чому нам довіряють

Ефективність перш за все

Ми, як ніхто, розуміємо: час — це ключовий актив успішних людей. Тому увесь курс побудований так, щоб давати максимально ефективні та корисні знання в зжаті терміни.

Business English в Азбуці Світу — це лише індивідуальні заняття у зручний для Вас час.
Ми не проти групових занять. Вони безумовно дають результат. Проте, якщо Ви бажаєте вижати максимум із свого навчання, то найбільш ефективними є саме індивідуальні занятя.

А ось ще кілька переваг Бізнес — курсу:

  • Ви самі обираєте зручний час для навчання.
  • Ви можете переносити заняття, попередньо узгодивши із викладачем.
  • Викладач завжди до ваших послуг в режимі online
  • «Все включено»: ми забезпечуємо Вас усіма необхідними для навчання матеріалами

Лідер на ринку освітніх послуг

Починаючи з 2013 року Азбука Світу є незмінним лідером у галузі освітніх курсів з іноземних мов на теренах Львова та області. 2019 рік не був виключеням — Азбука Світу отримала почесну нагороду і цього року.

На цьому ринку Азбука Світу працює вже більше 11 років. За цей час ми співпрацювали із провідними та іменитими львівськими та українськими компаніями як у якості підрядників по перекладах, так і у галузі корпоративного навчання.

За роки роботи, якісну освіту у Азбуці Світу отримали більше 14 тисяч львів’ян та гостей міста. Більшість із них успішно застосовує набуті навички як у роботі, так і у повсякденному житті.

Ми пишаємось своїми здобутками і постійно вдосконалюємось для того, щоб надавати Вам найякісніші знаня, адже Ви заслуговуєте найкращого.

Ми відбираємо лише найкращих

Наші викладачі — це, беззаперечно, основа нашої компанії. Ми відбираємо найкращих, щоб дарувати вам найкращі знання та впроваджувати найефективніші методики навчання.

Всі викладачі Азбуки Світу є магістрами філології. Магістерський ступінь з англійської філології є обов’язковою умовою при відборі кандидатів на посаду викладача.

Ми дбаємо про постійний розвиток персоналу. Програма міжнародних стажувань дозволяє нашим викладачам постійно спілкуватись з закордонними партнерами та бути в курсі всіх новинок у сфері викладання предмету.

Всі мають міжнародні сертифікати. Хіба ми можемо готувати студентів до міжнародних тестів, не пройшовши попередньо всі ці тести. Ще одна умова для роботи в Азбуці Світу — міжнародний сертифікат.

Записуйтесь на безкоштовне заняття в Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зв’яжеться менеджер для призначення зручного для Вас часу

 

Мовний бізнес-курс

  • Мовний бізнес-курс вміщує автентичні ситуації, що виникають у процесі ділового спілкування. Ви навчитесь вести ділові папери – листи, інвойси, резюме та інші
  • На занятті використовуються аудіо та відео записи. Вони ідеально підходять для засвоєння матеріалу для людей, які вже працюють у сфері бізнесу і бажають вдосконалити свій мовний рівень, а також для студентів, які вивчають іноземну мову професійного спрямування.
  • У курсі подано детальний аналіз ключових бізнес концепцій, практичні вправи для активізацій словникового запасу, розмовні вправи, що допомагають готуватися до презентацій та ділових зустрічей.

Ключові особливості курсу Business English

1

Індивідуальні заняття
Ми складаємо програму спеціально для Вас. Все залежатиме від Ваших цілей та очікувань.

2

Зручний для Вас час
Ми розуміємо, що не завжди можна займатись в один час. Тут Ви обираєте, коли навчатись.

3

Ефективна методика
Спеціальна методика для тих, кому потрібен швидкий та якісний результат за короткий час.

4

Спілкування з носіями мови
Найкращі результати досягаються у середовищі, в якому усі спілкуються англійською. І ми це Вам забезпечимо.

5

Гарантія - результат
Ми несемо відповідальність за свій продукт. Тому можемо гарантувати Вам результат при умові відповідального підходу з Вашої сторони.

Навчання в Азбуці світу - це

1

2 базових заняття на тиждень

2

1 заняття на тиждень з носієм мови

3

інтенсивні та інтерактивні заняття

4

6 навчальних рівнів по 2,5 місяці.

Записуйтесь на безкоштовне заняття в Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зв’яжеться менеджер для призначення зручного для Вас часу

 

Тарифи

Тарифи Азбуки Світу - демократичні, прозорі та лояльні до студентів. Наша ціна - оптимальна, за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

Група: ДОРОСЛІ

Індивідуальні заняття

від 250 грн/заняття

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

пакет 20 год — 5000 грн

Мовні бізнес курси у Львові

Беззаперечним фактом є те, що відмінне володіння іноземною мовою дозволить Вам вийти на широке коло іноземних партнерів, що значно покращить Ваші конкурентоспроможні позиції, відкриє нові ділові перспективи!

Бізнес курс розрахований на засвоєння ділової лексики для спілкування в усній і письмовій формах в типових ситуаціях, таких як: знайомство, розмова по телефону, відрядження за кордон, замовлення квитків та готельного номеру, в банку, в ресторані, огляд фірми та знайомство з нею, обговорення та підписання договору, проведення ділових переговорів, комерційна кореспонденція (лист, факс, телефакс, пропозиція, замовлення, підтвердження замовлення, рахунок, рекламації, протоколи та ін.).

Чітка та стереотипна будова занять сприяє активізації знань і умінь як окремої особистості так і колективу. Інтенсивний бізнес-курс з будь-якої іноземної мови дозволяє слухачам за достатньо короткий час оволодіти основами ділового спілкування!

Щоб бути успішним професіоналом, Вам потрібно орієнтуватись у багатьох ситуаціях, таких як зустрічі, переговори, соціальні зібрання, вміти представляти себе, своїх партнерів та свій бізнес. Для цього необхідні не просто знання англійської, але і знання спеціальної лексики, зворотів, термінів та правил.