Легалізація

 

Дізнатися вартість або замовити послугу ви можете, залишивши заявку:

  або зателефонувавши

  certificate

  Легалізація

  Це процедура підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів, справжності підписів посадових осіб, а також дійсності відбитків штампів і печаток, якими скріплено документ. Якщо країна призначення є учасником Гаазької конвенції 1961 року, використовується проставлення штампу “апостиль”. У всіх інших випадках використовується процедура консульської легалізації.

  Легалізація документів у Львові — це важлива та необхідна послуга, яка призначена для підтвердження документів. Так, наприклад, якщо ви плануєте поїхати за кордон, вам обов’язково знадобиться легалізувати свої документи.

  Замовляйте переклад в “Азбуці Світу”

  Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу

  Легалізація документів у Львові

  Агенція перекладів «Азбука Світу» пропонує послуги з легалізації документів і проставлення штампу «апостиль» у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ і Міністерстві освіти. Гарантуємо грамотний, своєчасний переклад та нотаріальне завірення документів.

  Легалізація ваших документів надає їм юридичну силу на території іншої держави.

  Звернувшись до нас, ви вчасно отримаєте легалізацію та переклади найвищої якості. Виконуємо термінову легалізацію та переклади.

  Як підготувати документи для використання в іншій країні?

  Легалізація документів необхідна, якщо ви плануєте виїхати за кордон. Так, наприклад, вам може знадобитися диплом або документи про реєстрацію приватного підприємства. Щоб папери можна було використовувати, їх необхідно легалізувати. Для цього документи спочатку потрібно грамотно перекласти, а потім – нотаріально завірити. Легалізація документів у Львові — це відповідальна справа, яку варто довіряти виключно кваліфікованим фахівцям.

  Що пропонує наша компанія?

  Наше бюро перекладів працює на ринку перекладацьких послуг багато років і за цей час зарекомендувало себе кращим агентством перекладів повного циклу на території України, але ми не зупиняємося на місці і кожного дня вдосконалюємося, щоб надавати відмінне обслуговування.

  Колосальний досвід та широка практика дають можливість в мінімальні терміни виконувати переклади високої якості, при цьому наші ціни приємно здивують своєю доступністю.

  Насамперед ми орієнтовані на клієнта, тому до кожного замовника проявляємо індивідуальний підхід, підтримку на всіх етапах співробітництва.

  Наш центр має низку переваг, що вигідно відрізняють нас від конкурентів:

  • переклад тексту здійснюється професійним перекладачем — фахівцем в тій чи іншій галузі залежно від тематики документа;
  • кожен переклад перевіряється редактором та коректором;
  • для постійних відвідувачів діє накопичувальна система знижок та бонусів;
  • гарантуємо конфіденційність.

  Ми пропонуємо офіційний, усний, письмовий, медичний, технічний переклад, а також перевірку перекладу на відповідність оригіналу, редагуванням та правки, верстку готових перекладів, оцінювання перекладів, послідовні та синхронні переклади, переведення електронних текстів, нотаріальне посвідчення паперів.

  Завдяки висококваліфікованому штату співробітників та багаторічному досвід роботи ми беремося за виконання завдань будь-якої складності та обсягів. Здійснюємо переклад особистих документів: паспорта, свідоцтва про народження і смерть, про розлучення, дипломів, атестатів, довідок тощо. Якщо вам потрібна легалізація документів у Львові, то ми будемо раді вам допомогти.

  Наші вигідні ціни, а також широкий перелік послуг зможуть вас приємно здивувати та порадувати. Наші кваліфіковані фахівці зроблять все максимально швидко та якісно!

  Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок та акцій.