Підготовка до

ЗНО, IELTS,

TOEFL

Наші спеціалісти підготують тебе до найважливіших тестів у твоєму житті

Ми готуємо до

Чому варто довіритись Азбуці Світу?

1

розвиток усіх мовленнєвих та екземенаційних навичок

2

10 тематично організованих уроків

3

експрес підготовка до іспитів та гнучкий розклад навчання

4

безкоштовні матеріли для навчання

Записуйтесь на безкоштовне пробне заняття у Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зв’яжеться менеджер для призначення зручного для Вас часу

 

Тарифи

Тарифи Азбуки Світу - демократичні, прозорі та лояльні до студентів. Наша ціна - оптимальна, за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу

Група:Підготовка до ЗНО

Індивідуальні заняття

290 грн/год

1 заняття — 60 хв
пакет 20 годин — 4 800 грн

Група:Підготовка до IELTS, TOEFL

Індивідуальне заняття

330 грн/год

1 заняття — 60 хв

Підготовка до іспитів

У нашому центрі Ви зможете якісно підготуватися до здачі міжнародних іспитів IELTS, TOEFL та ін.

Тематично побудовані уроки містять різноманітні типи завдань з розвитку всіх мовленнєвих та екземенаційних умінь і навичок, необхідних для успішної здачі іспиту.

Курс складається з 10 тематично організованих уроків, детальної практичної інформації щодо всіх розділів екзамену, вправи на розвиток навичок говоріння та аудіювання, стратегій виконання екземенаційних завдань, порад щодо самостійної підготовки до іспиту, прикладів виконання екземенаційних завдань.

Якщо ви плануєте навчатись чи мешкати закордоном, IELTS(International English Language Testing System ) створений саме для вас.

IELTS - це міжнародна система тестування англійської мови. Екзамен оцінює спроможність спілкуватись англійською за допомогою усіх чотирьох мовних навичок сприйняття на слух, читання, письма і мовлення. Екзамен розрахований на осіб, які навчатимуться чи мешкатимуть в англомовному середовищі.

Існують дві версії тесту: Academic та General Training:

Перша, Academic, призначена для тих, хто прагне поступати до університетів та інших ВНЗ, а також для фахівців, таких як лікарі або середній медичний персонал, які хочуть вчитися чи проходити практику в англомовній країні.

Друга, General Training, призначена для тих, хто планує отримати позаакадемічне навчання або набути досвід роботи у тій чи іншій сфері, або імігрувати.

Загально відомо, що тести з читання та письма для версії Academic набагато складніші за тести для General Training через відмінності у рівні інтелектуальної та академічної суворості між двома версіями.

IELTS визнається понад 6 000 інституціями в 120 країнах. Сертифікат вимагається освітніми установами у Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Сполучених Штатах та європейських країнах. Чимало інших організацій використовують IELTS в ході імміграції, підбору персоналу, фахової реєстрації та підвищення кваліфікації.

Скористайтесь Глобальною системою визнання IELTS інтерактивним інструментом пошуку університетів, професійних організацій, працедавців та урядових установ, що визнають IELTS.

TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) - це міжнародний екзамен з англійської мови, який складають люди, для яких англійська мова є іноземною.

Основне завдання TOEFL - оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Подання результатів такого тесту є обов'язковим під час вступу до більш ніж як 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн. Результати саме цього тесту необхідні під час вступу до всіх університетів США студентів або аспірантів, що раніше навчались іншою мовою. Також здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчанння відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL.

Екзамен складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

Частина 1: Listening Comprehension

У цій частині іспиту оцінюють навики сприймати англійську мову на слух (вимова, що характерна для Північної Америки), виокремлювати основну думку, основні деталі та робити висновки.

Частина 2: Structure and Written Expression

Ця частина іспиту оцінює ваше вміння розуміти письмову мову та рівень знання граматики. Structure: У цій частині другого завдання вам необхідно із запропонованих варіантів обрати один правильних та заповнити ним пропуск у реченні так, щоби у результаті утворилось граматично правильне речення. Written Expression: у цій частині іспиту серед декількох виокремлених частин речення вибрати неправильну.

Частина 3: Reading Comprehension

У цій частині іспиту оцінюється вміння розуміти короткі уривки текстів, схожих за темами та стилем на академічні тексти в коледжах та університетах. Згодом вам необхідно відповісти на запитання щодо змісту п'яти чи шести прочитаних уривків текстів. Ви читаєте тексти та відповідаєте на запитання. У цю частину іспиту також залучені запитання про значення слів в контексті уривка.

Частина 4: Test of Written English

При виконанні цієї частини іспиту вам необхідно написати твір на задану тему. У творі необхідно погодитись або не погодитись з якимось твердженням і обґрунтувати відповідь вагомими доказами та арґументами.

Перевагою центру є кваліфіковані викладачі, індивідуальний підхід до кожного клієнта, спеціально підібраний матеріал, сучасна методика викладання, експрес підготовка до іспитів, гнучкий розклад навчання.

Усі матеріали для навчання надаються безкоштовно.