Курси

для дітей

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

Рівні курсів для дітей в Азбуці світу

1

Я і ти! (3-6 рочків) - вивчення мови з нуля

2

Розумники (7-9 років) - для дітей шкільного віку з різним рівнем підготовки

3

Тільки вперед (9-11 років) - уроки будуються за тематичним принципом

4

Золота серединка (12-14 років) - систематичне опрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності

5

Крок до зірок (15-17 років) - підготовка до іспитів 9-11 класів та олімпіад

Записуйтесь на безкоштовне заняття в Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зв’яжеться менеджер для призначення зручного для Вас часу

 

Мовні курси для дітей - їх особливість

  • Курс іноземної мови для дітей шкільного віку поділений на чотири рівні з різною підготовкою.

  • Матеріали, які подаються, заохочують школяра до творчого процесу навчання з перших занять.

  • Характерна особливість курсу для дітей — робота над формуванням граматичних та лексичних навичок з поступовим ускладненням навчального матеріалу.

  • Основний компонент курсу — це підручники, аудіо — матеріали, розмальовки, демонстраційні картки.

  • Уроки будуються за тематичним принципом. Кожен урок містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності.

 

Тарифи

Тарифи Азбуки Світу - демократичні, прозорі та лояльні до студентів. Наша ціна - оптимальна, за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

Група: ДІТИ

стандартний інтенсив

850 грн

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

1 курс — 10 тижнів

Група: ДІТИ

індивідуальне заняття

від 180 грн/год

до 11 р:
210 грн/год
1 заняття — 60 хв
(пакет 20 год — 3600 грн)

12-13 р:
230 грн/год
1 заняття — 60 хв
(пакет 20 год — 4000 грн)

Чотирьохрівненвий курс іноземної мови для дітей шкільного віку з різною підготовкою.

Матеріали, які подаються, заохочують школяра до творчого процесу навчання з перших занять.

Характерною особливістю курсу для дітей є робота над формуванням граматичних та лексичних навичок з поступовим ускладненням навчального матеріалу.

Основними компонентами курсу є підручники, аудіо — матеріали, розмальовки, демонстраційні картки.

Уроки будуються за тематичним принципом. Кожен урок містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності.

Поки дитина знаходиться в юному віці, батькам варто багато чого встигнути зробити. Дитинство — це грунт на якому будується все життя. У віці до 18 років інформація швидко і легко сприймається, однак, на самонавчання у дітей не надто багато часу. Раціональнішим рішенням буде — віддати дітей, так би мовити, «в руки спеціалістів», які з видимим результатом використають час вашої дитини.

Важливість вивчення мов

Для чого потрібні курси англійської та інших видів мов для дітей у місті Львів? По-перше, це досить важливий додаток до уже існуючої освіти, особливо в ранньому шкільному віці, коли дитина швидко пізнає та засвоює базові знання. По-друге, таке навчання необхідно для сімей, що планують переїжджати до іншої країни. По-третє, це інвестиція в майбутнє. Адже, багато батьків формують із дитини майбутнього професіонала ще з дитинства. Існує, однак, варіант, коли дитина сама, або ж за рекомендацією батьків вирішує вивчити додаткову мову, що відрізняється від основної, що навчають в школі.

Чому варто відправити дитину на курси?

Шкільна програма розрахована на вивчення однієї із трьох світових мов: англійська, французька, німецька. В таких умовах виникає питання: «навіщо потрібні курси англійської для дітей в місті Львів?» У випадку, коли дитина ще не навчається в школі — такий курс буде мати за мету досить грунтовну підготовку. Якщо ж, дитина вже навчається, то заняття в мовному центрі допоможуть отримати більш глибокі знання та закріпити базові. Адже, шкільна навчальна система досить не нова і не адаптована під сучасні умови розвитку. Сьогодні користуються популярністю курси польської для дітей, що знаходяться у Львові. Польська освіта, як відомо, сьогодні відповідає всім європейським стандартам якості, тому, якщо дитина бажає отримувати вищу або середню освіту за кордоном — варто вивчити мову цієї країни.

Курси від «Азбука Світу»

Навчання дітей — це досить тонка справа, в якій не кожен вчитель може досягти цілей. Така складна наука потребує вміння працювати з особами молодшого віку, розуміти психологію спілкування з ними, розуміти їх сприйняття і, вже виходячи з цього, організовувати навчальний урок.

Спеціалісти «Азбука Світу» пропонують курси іноземних мов для дітей в місті Львів. Навчання проходить для кожної окремої вікової групи по унікальному методу.

Для кожного віку підібрані програми та методи навчання, з урахуванням інтересів дітей. Цікаві ігрові програми та завдання — дозволять перетворити звичайний урок, в досить чудовий спосіб проведення часу, результатом якого буде отримання знань. Кожна дитина унікальна, а отже, потребує персональному підходу. В центрі мов, на відміну від школи, участь в навчанні бере кожен учень. Фахівці центру розробили програми, що здатні зацікавити кожного.