Курси

для дітей

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

Рівні курсів для дітей в "Азбуці Світу"

1

Я і ти! (3-6 рочків) - вивчення мови з нуля

2

Розумники (7-9 років) - для дітей шкільного віку з різним рівнем підготовки

3

Тільки вперед (9-11 років) - уроки будуються за тематичним принципом

4

Золота серединка (12-14 років) - систематичне опрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності

5

Крок до зірок (15-17 років) - підготовка до іспитів 9-11 класів та олімпіад

Записуйтесь на безкоштовне заняття в «Азбуці Світу»

Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для призначення зручного для вас часу

 

Мовні курси для дітей - їх особливість

  • Курс іноземної мови для дітей шкільного віку поділений на чотири рівні з різною підготовкою.

  • Матеріали, які подаються, заохочують школяра до творчого процесу навчання з перших занять.

  • Характерна особливість курсу для дітей — робота над формуванням граматичних та лексичних навичок з поступовим ускладненням навчального матеріалу.

  • Основний компонент курсу — це підручники, аудіо — матеріали, розмальовки, демонстраційні картки.

  • Уроки будуються за тематичним принципом. Кожен урок містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності.

 

Тарифи

Тарифи "Азбуки Світу" демократичні, прозорі та лояльні для студентів. Наша ціна оптимальна за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

Група: ДІТИ

стандартний інтенсив

850 грн/місяць

2 заняття/тиждень

1 заняття — 60 хв

Група: ДІТИ

індивідуальне заняття

від 180 грн/год

до 11 р:
210 грн/год
1 заняття — 60 хв
(пакет 20 год — 3600 грн)

12-13 р:
230 грн/год
1 заняття — 60 хв
(пакет 20 год — 4000 грн)

Чотирьохрівневий курс іноземної мови для дітей шкільного віку з різною підготовкою.

Матеріали, які подаються, заохочують школяра до творчого процесу навчання з перших занять.

Характерною особливістю курсу для дітей є робота над формуванням граматичних та лексичних навичок з поступовим ускладненням навчального матеріалу.

Основними компонентами курсу є підручники, аудіо — матеріали, розмальовки, демонстраційні картки.

Уроки будуються за тематичним принципом. Кожен урок містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності.

Поки дитина знаходиться в юному віці, батькам варто багато чого встигнути. Дитинство — це грунт, на якому будується все життя. У віці до 18 років інформація швидко і легко сприймається, однак на самонавчання у дітей не надто багато часу. Раціональнішим рішенням буде віддати дітей, так би мовити, «в руки спеціалістів», які з видимим результатом використають час вашої дитини.

Важливість вивчення мов

Для чого потрібні курси англійської та інших мов для дітей у місті Львів? По-перше, це досить важливий додаток до уже існуючої освіти, особливо в ранньому шкільному віці, коли дитина швидко пізнає та засвоює базові знання. По-друге, таке навчання необхідно для сімей, що планують переїжджати до іншої країни. По-третє, це інвестиція в майбутнє. Адже багато батьків формують майбутнього професіонала ще з дитинства. Існує однак варіант, коли дитина сама або ж за рекомендацією батьків вирішує вивчити додаткову мову, що відрізняється від основної, яку навчають в школі.

Чому варто відправити дитину на курси?

Шкільна програма розрахована на вивчення однієї з трьох світових мов: англійська, французька, німецька. У таких умовах виникає питання: «навіщо потрібні курси англійської для дітей в місті Львів?» У випадку, коли дитина ще не навчається в школі, такий курс буде мати за мету досить грунтовну підготовку. Якщо ж дитина вже навчається, то заняття в мовному центрі допоможуть отримати більш глибокі знання та закріпити базові. Адже шкільна навчальна система не досить нова і не адаптована під сучасні умови розвитку. Сьогодні користуються популярністю курси польської для дітей, що знаходяться у Львові. Польська освіта, як відомо, відповідає всім європейським стандартам якості, тому, якщо дитина бажає отримувати вищу або середню освіту за кордоном — варто вивчити мову цієї країни.

Курси від «Азбуки Світу»

Навчання дітей — це досить тонка справа, в якій не кожен вчитель може досягти результатів. Така складна наука потребує вміння працювати з особами молодшого віку, розуміти психологію спілкування з ними, їх сприйняття і, вже виходячи з цього, організовувати навчальний урок.

Спеціалісти «Азбуки Світу» пропонують курси іноземних мов для дітей в місті Львів. Навчання проходить для кожної окремої вікової групи за унікальним методом.

Для кожного віку підібрані програми та методи навчання, з урахуванням інтересів дітей. Цікаві ігрові програми та завдання дозволять перетворити звичайний урок на чудовий спосіб проведення часу, результатом якого буде отримання знань. Кожна дитина унікальна, отже, потребує персонального підходу. У центрі мов, на відміну від школи, участь в навчанні бере кожен учень. Фахівці центру розробили програми, що здатні зацікавити кожного.