Нотаріальний переклад

 

Дізнатися вартість або замовити послугу ви можете, залишивши заявку:

або зателефонувавши

certificate

Нотаріальний переклад у Львові

Нотаріальне завірення перекладів та документів, які стосуються легалізації, безкоштовні консультації, юридичний супровід. Швидко, якісно, за найкращими цінами!

Послуги нотаріального перекладу у Львові

Нотаріальний переклад документів особистого характеру (для фізичних осіб) та переклад документів для компаній, держструктур та різних організацій (юридичних осіб).

 

Послуги нотаріального перекладу у Львові — це завірений нотаріусом переклад, який підтверджує кваліфікацію перекладача та сертифікує переклад документу згідно оригіналу

Нотаріальний переклад у Львові виконується тільки висококваліфікованими фахівцями, що дозволяє використовувати перекладені документи в США, Європі та інших країнах.

Чому варто обрати наш центр?

У нашому бюро перекладів не тільки здійснюється швидкий та якісний переклад, але й надаються послуги нотаріального засвідчення перекладених документів.

До списку документів, що підлягають нотаріальному засвідченню, належать: довіреності, сертифікати, установчі документи, особисті документи.

Нотаріальне засвідчення документа відбувається таким чином: оригінал документа або його копія зшивається з перекладом; потім у присутності нотаріуса перекладач ставить свій підпис на останній сторінці перекладу, а нотаріус у свою чергу підтверджує її достовірність.

Замовляйте переклад в “Азбуці Світу”

Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу