Всі

курси

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

Обирай для себе!

Переваги навчання в "Азбуці світу"

У нас ви не тільки зможете навчатись за допомогою кваліфікованих спеціалістів, але й матимете можливість поспілкуватись з носіями мови. Комунікацію з людиною, для якої англійська мова — рідна, не зможе замінити жодна кількість вправ та завдань для засвоєння матеріалу. Під час підготовки програми курсів ми використовуємо досвід провідних навчальних закладів, на основі якого створюємо власну методику викладання.

  • Використання комунікативної методики під час навчання — за короткий термін ви навчитеся не тільки говорити англійською, але й розуміти співрозмовника
  • Засвоєння базового набору англійських слів, необхідних у побуті
  • Ви зможете розпізнавати синоніми і безпомилково визначати значення однакових слів у різному контексті
  • Детальне вивчення граматики дозволить вам правильно будувати речення і збагачувати своє мовлення більш складними мовними зворотами, притаманними носіям англійської мови.

Проходила курс англійської мови в «Азбуці світу» з жовтня по грудень 2013 р. Надзвичайно задоволена результатом!
На жаль, після завершення курсу не забрала сертифікат про закінчення навчання, адже планувала й надалі вчитися тут. Але через переїзд навчання довелося залишити. А сертифікат вдалося забрати пізніше, за що дуже вдячна!

Катерина

Заняття і викладачі нереально круті! Закінчував німецьку рівня А2. Тепер почуваю себе набагато впевненіше в спілкуванні.

В «Азбуці світу» немає нудних занять із зубрінням граматики. Усе відбувається живо: діалоги, перегляд відео, ігри. Інтерактив допомагає не знудитись і краще засвоїти інформацію!

Чи піду на рівень В1? Звичайно! Заняття подобаються, ще й отримуєш сертифікат по закінченню навчання.

Павло