Всі

курси

Записуйтесь на пробне заняття

  Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

  Обирай для себе!

  Переваги навчання в "Азбуці світу"

  У нас ви не тільки зможете навчатись за допомогою кваліфікованих спеціалістів, але й матимете можливість поспілкуватись з носіями мови. Комунікацію з людиною, для якої англійська мова – рідна, не зможе замінити жодна кількість вправ та завдань для засвоєння матеріалу. Під час підготовки програми курсів ми використовуємо досвід провідних навчальних закладів, на основі якого створюємо власну методику викладання.

  • Використання комунікативної методики під час навчання – за короткий термін ви навчитеся не тільки говорити англійською, але й розуміти співрозмовника
  • Засвоєння базового набору англійських слів, необхідних у побуті
  • Ви зможете розпізнавати синоніми і безпомилково визначати значення однакових слів у різному контексті
  • Детальне вивчення граматики дозволить вам правильно будувати речення і збагачувати своє мовлення більш складними мовними зворотами, притаманними носіям англійської мови.

  Мови, яких ми навчаємо


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/azbuka03/azbukasvitu.lviv.ua/www/wp-content/themes/azbukasvitu/partials/organisms/oral-translation-content-line-7.php on line 23

  Проходила курс англійської мови в “Азбуці світу” з жовтня по грудень 2013 р. Надзвичайно задоволена результатом!
  На жаль, після завершення курсу не забрала сертифікат про закінчення навчання, адже планувала й надалі вчитися тут. Але через переїзд навчання довелося залишити. А сертифікат вдалося забрати пізніше, за що дуже вдячна!

  Катерина

  Заняття і викладачі нереально круті! Закінчував німецьку рівня А2. Тепер почуваю себе набагато впевненіше в спілкуванні.

  В “Азбуці світу” немає нудних занять із зубрінням граматики. Усе відбувається живо: діалоги, перегляд відео, ігри. Інтерактив допомагає не знудитись і краще засвоїти інформацію!

  Чи піду на рівень В1? Звичайно! Заняття подобаються, ще й отримуєш сертифікат по закінченню навчання.

  Павло