Юридичний переклад

 

Дізнатися вартість або замовити послугу ви можете, залишивши заявку:

або зателефонувавши

certificate

Юридичний переклад

Це один з найскладніших видів письмового перекладу. Для таких текстів характерно безліч спеціальних термінів та складних зворотів, в яких зможе розібратися тільки перекладач з великим досвідом перекладу документів цієї тематики.

Будь-який юридичний текст складається відповідно до правової системи певної держави, тобто він використовується в межах цієї правової системи з характерними для неї юридичними формулюваннями.

Також деякі мовні конструкції залежать від культурних особливостей країни – одне і те ж слово може мати кілька значень іноземною мовою, тому необхідно не тільки зрозуміти зміст документа, а й правильно підібрати терміни. Помилки в числових даних, а також пропуски деяких фрагментів є неприпустимими.

 

Послуги юридичного перекладу у Львові — це:

  • переклад договорів та контрактів;
  • переклад документів для митниці;
  • переклад нормативної та тендерної документації;
  • переклад законодавчих та установчих документів;
  • переклад бухгалтерської документації та інших документів.

Таким чином, перекладач, здійснюючи юридичний переклад у Львові, несе велику відповідальність за кінцевий результат своєї роботи. Від його професіоналізму залежить підсумок комерційних угод, дипломатичних відносин, фінансових операцій.

Якщо мова йде про юридичні тексти, то можна сказати, що це найбільш складний варіант перекладу.

Фахівці, що займаються юридичним перекладом у Львові, повинні мати другу юридичну освіту та великий досвід роботи у сфері перекладів таких документів, як: договори, контракти, угоди, звіти, бізнес-плани, судові постанови, нотаріальні переклади.