Курси китайської

мови

Записуйтесь на пробне заняття

Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

Основна програма навчання

1

2 базових заняття на тиждень + 1 факультатив

2

1 заняття на тиждень з носієм мови

3

навчання у міні-групах по 3-8 людей

4

6 навчальних рівнів по 2,5 місяці

Розподіл для занять

Міні-групи

(до 8 осіб)

Ми працюємо лише з маленькими групами – до 8 людей. Це дозволяє викладачеві максимально ефективно працювати із кожним студентом, звертати увагу на сильні та слабкі сторони кожного та досягати максимального результату.

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття підійдуть тим, кому некомфортно займатися в групах.
Спілкуючись один на один з викладачем, інформація засвоюється краще, швидше та ефективніше.

Записуйтесь на безкоштовне заняття в “Азбуці Світу”

Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу для заняття

Для кого будуть корисними наші курси

Хто прагне кращої роботи

Хто любить подорожувати

Хто готується до тестів

Хто піклується про свою дитину

Хто хоче вести бізнес з іноземцями

Хто любить розвиватися

6 ПРОБЛЕМ,
з якими до нас найчастіше приходять

Наш центр іноземних мов є одним із найбільших у Львові. Станом на кінець 2019 року у нас є 3 філії у місті, онлайн-школа, яка здійснює навчання на території усієї України, потужне бюро перекладів, яке обрали визначні українські компанії.

1.

Я все розумію, проте не можу вичавити з себе ні слова, коли потрібно.

2.

Я ні слова не розумію китайською, але дуже прагну цього

3.

У мене в голові - каша

4.

Я не вмію правильно писати китайською. Хвилююсь, що мене зрозуміють неправильно

5.

Я не хочу зазнати невдачі на екзамені з китайської

6.

Я хочу вільно подорожувати і не хвилюватись у невідомих країнах

Тарифи

Тарифи "Азбуки Світу" демократичні, прозорі та лояльні для студентів. Наша ціна оптимальна за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

500 грн/заняття

2 заняття/тиждень

1 заняття – 60 хв

1 курс – 10 тижнів

пакет 20 год – 9 000 грн (450 грн за урок)

Група: НАПІВІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

750 грн/заняття

2 заняття/тиждень

2 людини по 375 гривень

1 заняття – 60 хв

1 курс – 10 тижнів

пакет 20 год – 14 000 грн (по 7000 з людини)

Курси китайської мови у Львові, ціна

Протягом восьми століть Пекін був столицею Азіатського Королівства. Щоб підкреслити свою могутність, за наказом правителів Стародавнього Китаю було зведено безліч величних палаців, найкрасивіших веж та імператорських резиденцій.

Сьогодні Пекін (місто з населенням близько 13 мільйонів) — політична і культурна столиця Китаю. Незважаючи на те, що це дуже сучасне місто і один з найважливіших центрів світової торгівлі, він зберігає чарівність і дух далекого минулого.

Велика кількість міських будівель включена до списку пам’яток Світової Культури ЮНЕСКО. Всього в 100 км від міста знаходиться Велика Китайська Стіна — ще одне підтвердження могутності Китайської Імперії.
Китайська мова стає все більш важливою у світовій торгівлі і виробництві, тому студенти з усього світу виявляють величезний інтерес до неї і до китайської культури загалом. Перед вами чудова можливість познайомитися з цією дивовижною країною та її культурою, а також заговорити мовою майбутнього. Наша компанія пропонує вам якісні курси китайської мови у Львові.

Як проходить наш процес навчання

Програма загального курсу китайської мови складається з 7 навчальних етапів, кожен з яких відповідає певному рівню підготовки слухачів.

Навчальний процес на загальному курсі китайської мови має на меті формування у студентів усіх основних мовних навичок:

  • усного мовлення та писемності;
  • читання та сприйняття мови на слух (аудіювання).

Програма курсу китайської мови передбачає планомірне вивчення всіх мовних аспектів, розуміння структури мови та впевнене володіння вивченими мовними конструкціями. На початкових рівнях основна увага приділяється постановці вимови. Граматичний матеріал, що вивчається на заняттях, підбирається відповідно до рівня підготовки студентів.

Наші курси китайської мови у Львові використовують додаткові аудіо- та відеоматеріали, а також авторські розробки викладачів, які надають різноманітність навчальному процесу та підвищують його ефективність.

Чому курси китайської мови у Львові сьогодні такі популярні

Китайською мовою говорить кожен п’ятий житель Землі. Вона є офіційною мовою КНР, Тайваню і Сінгапуру. Китайська мова поширена на Філіппінах, в Малайзії, Індонезії, Таїланді, В’єтнамі, Кореї.
Інколи вивчення китайської мови потрібне для кар’єри, ведення бізнесу та для навчання в китайських ВНЗ.

Чому варто вивчати мову саме в нас

Вивчаючи мову на наших курсах за сучасними та ефективними методиками, ви познайомитеся також з історією Китаю, його культурою, писемністю, традиціями і філософією. Ми використовуємо унікальні освітні матеріали, ігри, спеціальні аудіо- та DVD-матеріали.

У нас працюють найкращі фахівці міста з великим досвідом у викладанні всіх напрямків китайської мови та з постійною практикою усного та письмового перекладу.

Вивчення китайської — це досить складний процес. Але з іншого боку цей процес дуже цікавий і відкриє перед вами нові горизонти та перспективи.

Особлива увага в матеріалах загального курсу відведена вивченню ієрогліфів. Знати 500 знаків досить для розуміння 80% звичайного сучасного китайського тексту. 1000 і 2400 ієрогліфів дозволяє зрозуміти відповідно 91% і 99% такого тексту.

У нас ви познайомитеся не тільки з китайською мовою, а й з культурою Китаю, з його минулим і сьогоденням, з найбільш типовими явищами китайської життя. Приходьте на наші курси китайської мови у Львові і вже дуже скоро ви зможете спокійно розмовляти, писати та розуміти носіїв мови.

Ми вже чекаємо на вас!