Курси японської

мови

Записуйтесь на пробне заняття

  Протягом дня ми сконтактуємося з вами для уточнення деталей

  Основна програма навчання

  1

  2 базових заняття на тиждень + 1 факультатив

  2

  1 заняття на тиждень з носієм мови

  3

  навчання у міні-групах по 3-8 людей

  4

  6 навчальних рівнів по 2,5 місяці

  Розподіл для занять

  Міні-групи

  (до 8 осіб)

  Ми працюємо лише з маленькими групами – до 8 людей. Це дозволяє викладачеві максимально ефективно працювати із кожним студентом, звертати увагу на сильні та слабкі сторони кожного та досягати максимального результату.

  Індивідуальні заняття

  Індивідуальні заняття підійдуть тим, кому некомфортно займатися в групах.
  Спілкуючись один на один з викладачем, інформація засвоюється краще, швидше та ефективніше.

  Записуйтесь на безкоштовне заняття в “Азбуці Світу”

  Заповніть заявку та протягом дня з вами зв’яжеться менеджер для узгодження зручного часу для заняття

  Для кого будуть корисними наші курси

  Хто прагне кращої роботи

  Хто любить подорожувати

  Хто готується до тестів

  Хто піклується про свою дитину

  Хто хоче вести бізнес з іноземцями

  Хто любить розвиватися

  6 ПРОБЛЕМ,
  з якими до нас найчастіше приходять

  Наш центр іноземних мов є одним із найбільших у Львові. Станом на кінець 2019 року у нас є 3 філії у місті, онлайн-школа, яка здійснює навчання на території усієї України, потужне бюро перекладів, яке обрали визначні українські компанії.

  1.

  Я все розумію, проте не можу вичавити з себе ні слова, коли потрібно.

  2.

  Я ні слова не розумію японською, але дуже прагну цього

  3.

  У мене в голові - каша

  4.

  Я не вмію правильно писати японською. Хвилююсь, що мене зрозуміють неправильно

  5.

  Я не хочу зазнати невдачі на екзамені з японської

  6.

  Я хочу вільно подорожувати і не хвилюватись у невідомих країнах

  Тарифи

  Тарифи "Азбуки Світу" демократичні, прозорі та лояльні для студентів. Наша ціна оптимальна за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

  ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

  500 грн/заняття

  2 заняття/тиждень

  1 заняття – 60 хв

  1 курс – 10 тижнів

  пакет 20 год – 9 000 грн (450 грн за урок)

  Група: НАПІВІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

  750 грн/заняття

  2 заняття/тиждень

  2 людини по 375 грн

  1 заняття – 60 хв

  1 курс – 10 тижнів

  пакет 20 год – 14 000 грн (по 7000 грн з людини)

  Курси японської мови у Львові, ціна

  Японська мова є третьою за використанням після китайської та англійської. Курси японської мови у Львові — прямий шлях, який допоможе налагодити бізнес-комунікації з японськими партнерами, адже вони, безсумнівно, оцінять прояв інтересу не тільки до комерційної частини угоди, а й до звичаїв країни, особистості контрагента.

  Наш мовний центр пропонує вам якісне навчання за оптимальними цінами. Ми допоможемо вам легко та інтуїтивно освоїти японську мову. З нами ви дуже швидко розпочнете вільно спілкуватися японською.

  Причини вивчення японської мови

  Знання мови — знак глибокої поваги, який не залишить байдужим нікого. Відвідуючи наші заняття, ви познайомитеся з новою культурою, світоглядом, принципами робочої етики, і це сприятиме особистісному зростанню, відкриє нові горизонти для бізнесу та життя.

  Вивчення японської мови стає все більш популярним, тепер це основа для знайомства з азійськими культурами, філософією бойових мистецтв тощо. Пропонований загальний курс японської призначений для широкої аудиторії слухачів. Він дозволить комплексно вивчити всі мовні аспекти. На кожному уроці слухачі вчаться письму, граматиці, лексиці, розмовній мові.

  4 основні пункти, коли потрібна японська:

  • Поїздка в Японію і спілкування. Безумовно, знання японської мови зробить вашу подорож набагато приємнішою. Знання мови допоможе зрозуміти поведінку і спосіб мислення японців, ви зможете уникнути незручних ситуацій, а також завести нових друзів.
  • Дорога в бізнес і світ високих технологій. Японська економіка займає позиції лідера у світі завдяки японським компаніям, такими як Sony, Toshiba, Honda, Mitsubishi, Canon тощо. Знання мови може допомогти вам у розвитку вашої професійної кар’єри в таких сферах як бізнес, інформаційні технології, роботобудування тощо.
  • Відкрийте для себе новий світ! Знайомство з азіатською культурою дозволить вам побачити світ новим поглядом. А японська мова може послужити мостом в культуру корейської мови, тому що у них схожі граматичні системи, і, звичайно ж, в культуру китайської мови, звідки спочатку була запозичена писемність.
  • І останнє: курси японської мови у Львові не такі вже й складні. Так, у них складна система писемності, але ж вона складається з абетки, яку можна вивчити так само, як і будь-яку іншу абетку, чи то англійську, чи російську. Граматика японської мови в деяких аспектах набагато легша за граматику будь-якої європейськї мови. Немає ні роду, ні множини, ні майбутнього часу. Тому вперед! До знань!

  Програма навчання складається з п’яти рівнів, які відповідають Європейській шкалі мов. Ви можете вивчити мову з нуля і до професійного рівня. Щоб визначити ваш рівень і підібрати відповідну програму навчання, потрібне проходження простого безкоштовного тестування. Після закінчення курсів кожен слухач, який успішно пройшов випускне тестування, отримає сертифікат.

  Чому варто обрати наші курси японської мови у Львові

  Наші курси японської мови у Львові можуть проходити як в міні-групах, так і індивідуально. Ви самі можете вибирати зручні дні та час занять. Ми пропонуємо приємні знижки, які дозволять заощадити на оплаті навчання. Вам потрібно лише подати заявку і наші менеджери підберуть програму, яка підходить саме вам (з урахуванням ціни і рівня знань).

  Розмовні курси японської мови для початківців підходять усім, хто бажає навчитися вільно говорити японською, не витрачаючи багато часу і сил на освоєння ієрогліфів. Цей курс охоплює ключові граматичні структури і лексику, які необхідні для спілкування. Курс включає вивчення двох японських абеток складів, знання яких дозволять навчитися писати і читати.