Курси англійської мови Львів, ціни - Азбука світу
Англійська з нами - це просто!

Для кого будуть корисними наші курси:

01 Хто прагне кращої роботи

У сучасному світі знайти високооплачувану роботу без знання англійської - дуже важко.

02 Хто любить подорожувати

Практично в усіх куточках земної кулі вас зрозуміють, якщо ви розмовляєте англійською.

03 Хто готується до тестів

Міжнародні та українські тести з англійської. IELTS, TOEFL, ЗНО - ми підготуємо вас до будь яких тестів.

04 Хто хоче вести бізнес з іноземцями

Можливості для бізнесу в епоху Інтернету - безмежні. Все, що вас стримує - це недостатній рівень англійської. Ми це виправимо.

05 Хто піклується про свою дитину

Привчіть дитину до англійської змалку. Це найкраща інвестиція у її майбутнє, яку ви можете їй дати.

06 Хто любить розвиватись

Ви любите відкривати для себе щось нове. Англійська - це основа. Вивчіть її і перед вами відкриється безліч можливостей.

process 2


Чого вас навчать у Азбуці Світу

Безумовно, можна спробувати вивчати Англійську самому. Більше того, 90% наших студентів так і починали. Проте самостійне навчання не дає бажаного результату. Причин на це - безліч. Ми ж гарантовано навчимо вас:

 • Вільно розмовляти
 • Розуміти
 • Читати
 • Писати
process 2


Напрямки навчання у Азбуці Світу

Ми пропонуємо широкий спектр курсів, щоб ви могли обрати для себе той, який підходить вам найкраше. Серед наших напрямків:

 • Курси для дорослих
 • Курси для дітей
 • Підготовка до іспитів (ЗНО, TOEFL, IELTS)
 • Бізнес курси
 • Онлайн заняття

6 проблем, з якими до нас найчастіше приходять:

“ Я все розумію, проте не можу видавити з себе ні слова, коли потрібно...”

“Я ні слова не розумію англійською, але дуже прагну цього”

“У мене в голові каша з часів та артиклів

Я не вмію правильно писати англійською. Хвилююсь, що мене зрозуміють не правильно”

Я не хочу провалитись на екзамені з англійської”

Я хочу вільно подорожувати і не хвилюватись у невідомих країнах”

Записуйтесь на безкоштовне пробне заняття у Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зконтактується менеджер, для узгодження зручного для Вас часу заняття

Записатись на заняттяМіні - групи (до 8 осіб)

Наша мета - навчити вас вільно спілкуватись англійською у найкоротші терміни. Тому ми працюємо лише з маленькими групами - до 8 людей.

Це дозволяє викладачеві максимально ефективно працювати із кожним студентом, звертати увагу на сильні та слабкі сторони кожного та досягати максимального результату.

Наші міні-групи чудово зарекомендували себе протягом 11 років нашої роботи.


process 3


Індивідуальні заняття

Для тих, кому важлива особлива увага. Для тих, хто хоче досягнути максимально швидких та ефективних результатів. Для тих, хто комфортніше почувається віч-на-віч із викладачем Азбука Світу пропонує індивідуальні заняття у зручний для Вас час.

Індивідуально розроблена програма дозволить ефективно застосовувати вже існуючі у вас знання.

ЩО КАЖУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ:

 • Я пройшов курс англійської. Почав з початківця. Тепер володію мовою на досить хорошому рівні. Дуже доступно і класно пояснюють. Таки ДУЖЕ задоволений!!! Школа класна. Мені сподобалось
 • Всім привіт.
  Недавно закінчила рівень elementary у даній школі. І захотіла написати свій відгук.
  Насамперед, дуже сильно хочеться подякувати викладачеві за надзвичайно цікаві заняття. Досить конкретний і легкий для сприйняття матеріал.
  Дійсно стало легше у спілкуванні з іноземцями. Але бачу, elementary ще не достатньо. Тому обовязково піду на вищий рівень.
  Знайшла нових друзів, вдосконалила мову, хороше місце розташування... що ще потрібно?)
 • Мій син проходив у цій школі рівень Upper- Intermediante і половину курсу Advanced (до цього він займався з репетитором з 2 класу, а в 10 пішов у школу "Азбука світу") хочу щиро подякувати дівчаткам-викладачам за чудове викладання англійської мови. ВІн біг на заняття галопом і прибігав з захватом, я думаю що цим все сказано. І зараз попри 3-ох репетиторів з інших предметів він з лютого іде на другу частину рівня Advanced. Моя думка така, що починати вивчення будь-якої іноземної мови потрібно з репетитором, а на певному етапі переходити в групові заняття (це з досвіду мого сина). Зараз він чудово спілкується англійською з іноземцями. Всім успіхів у навчанні!
 • відвідую курси в Азбуці Світу. Хочу сказати, вже за перший місяць відчуваєш результат. Викладають тут професійно, є і методика викладання, і індивідуальний підхід. Мені подобається!
 • Доброго вечора! Я проходила у вас курс англійської мови з жовтня по грудень 2013 р. Дуже задоволена результатом, за що дуже вдячна! Але після завершення курсу я не забирала свого свідоцтва про завершення курсів, оскільки планувала продовжити навчання у 2014 р. Але у зв'язку з переїздом цього зробити не змогла. Приїхала пізніше та без проблем отримала свідоцтво.
client

Дмитро

client

Олена

client

Гаврилич Олег

client

Гостя

client

Аліна

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Наші викладачі - це, беззаперечно, основа нашої компанії.
Ми відбираємо найкращих, щоб дарувати вам найкращі знання. Це робить нас лідерами.

Всі викладачі Азбуки Світу є магістрами філології.

Магістерський ступінь з англійської філології є обов’язковою умовою при відборі кандидатів на посаду викладача.

Всі є МАГІСТРАМИ ФІЛОЛОГІЇ

Ми дбаємо про постійний розвиток персоналу

Програма міжнародних стажувань дозволяє нашим викладачам постійно спілкуватись з закордонними партнерами та бути в курсі всіх новинок у сфері викладання предмету.

Постійні МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ

Наші викладачі мають міжнародні
сертифікати


Хіба ми можемо готувати студентів до міжнародних тестів, не пройшовши попередньо всі ці тести. Ще одна умова для роботи в Азбуці Світу - міжнародний сертифікат.

Мають МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ

Лише досвідчені
викладачі


Найкращі та найдосвідченіші - саме таких ми відбираємо для роботи. Досвід викладання, досвід донесення інформації, досвід спілкування з носіями мови - це запорука досягнення результатів зі студентами.

Великий ДОСВІД ВИКЛАДАННЯ

Записуйтесь на безкоштовне пробне заняття у Азбуці Світу

Заповніть заявку та протягом дня з Вами зконтактується менеджер, для узгодження зручного для Вас часу заняття

Записатись на заняття

ТАРИФИ НА КУРСИ

Курси англійської мови у Львові, ціна

Тарифи Азбуки Світу - демократичні, прозорі та лояльні до студентів.
Наша ціна - оптимальна, за той рівень знань, який ви отримаєте після проходження курсу.

ГРУПА: ДІТИ
стандартний інтенсив
850
грн./міс
 • 2 заняття / тиждень
 • 1 заняття - 60 хв.
 • 1 курс - 10 тижнів
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
ГРУПА: ДОРОСЛІ
стандартний інтенсив
3450
1950
грн./курс
 • 2 заняття / тиждень
 • 1 заняття - 90 хв.
 • 1 курс - 10 тижнів
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
ГРУПА: ДОРОСЛІ АКЦІЯ!
стандартний інтенсив + носій мови
3450
1950
грн./курс
 • вигода 1500 грн.
 • лише до 20 червня
 • 3 заняття / тиждень
 • 1 заняття - 90 хв.
 • 1 курс - 10 тижнів
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ
від 210
грн./заняття
 • 1 заняття - 60 хв.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
Індивідуальні заняття
280
від 195
грн./заняття
 • 1 заняття - 60 хв.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Курси англійської мови у Львові, ціна

Актуальність вивчення англійської мови в наш час не викликає жодних сумнівів, оскільки вона є однією із найбільш поширених та затребуваних у світі. Зокрема, високий рівень володіння іноземною мовою допоможе вам отримати цікаву роботу з гідною заробітною платою.

Хочете володіти англійською мовою на професійному рівні? Плануєте подорожувати або працювати в англомовній країні та потребуєте вивчення іноземної мови? Ви можете записатись на спеціалізовані курси до центру «Азбука Світу». Ми допоможемо вам підняти рівень володіння англійською, покращити знання з граматики та значно збільшити словниковий запас.

Курси англійської мови у Львові

Перш ніж записатись на курс, вам необхідно буде визначити власний рівень володіння іноземною мовою. Зробити це можна онлайн, скориставшись відповідною послугою на нашому сайті. Визначити рівень знання англійської вам також можуть допомогти наші спеціалісти. Це дозволить підібрати найбільш оптимальний варіант навчання та отримати максимальний ефект від занять.

В нашому центрі ви не тільки зможете навчатись з допомогою кваліфікованих спеціалістів, але й матимете можливість поспілкуватись із носіями мови. Спілкування з людиною, для якої англійська мова є рідною, не зможе замінити жодна кількість вправ та завдань для засвоєння матеріалу. Під час підготовки програми курсів ми використовуємо досвід провідних навчальних закладів, на основі якого створюємо власну ефективну та унікальну методику викладання.

Використання вдосконалених сучасних інтерактивних методів навчання сприяє кращому засвоєнню знань, оскільки дозволяє зробити кожен урок більш цікавим та різноманітним. Завдяки такому підходу запам’ятати ключові моменти викладеного матеріалу стає значно простіше.

Які переваги ви отримаєте в нашому центрі?

 • Використання комунікативної методики під час навчання (це означає, що ви зможете говорити іноземною мовою та постійно розвивати навички усного мовлення; за короткий термін ви навчитеся не тільки говорити англійською, але й розуміти співрозмовника);
 • Засвоєння базового набору англійських слів, необхідних у побуті (ви почнете із засвоєння іноземних слів для повсякденного спілкування);
 • Ви зможете розпізнавати синоніми і безпомилково визначати значення однакових слів у різному контексті (як відомо, англійська мова характеризується великою кількістю синонімів);
 • Детальне вивчення граматики дозволить вам правильно будувати речення і збагачувати своє мовлення більш складними мовними зворотами, притаманними носіям англійської мови (вивчення ключових правил граматики стане можливим вже після кількох занять за умови, що воно буде розглядатись у якості цілісної структурованої системи).

Курси англійської мови у місті Львів, ціни

Вартість курсу буде залежати від вашого рівня володіння іноземною мовою. У нас можна записатись на проходження занять із наступних рівнів:

 • Початковий (Beginner, Elementary);
 • Середній (Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate);
 • Вищий (Advanced, Proficiency).

За більш детальною інформацією звертайтесь до нас за телефоном, вказаним на сайті.

НАШІ КЛІЄНТИ

Роки плідної праці ніколи не проходять намарно.
Низка провідних компаній України довірились саме нам!