Репетиторство

Для тих, хто бажає вдосконалити мову індивідуально - заняття у вигляді репетиторства.

Ви вирішили, що без знань англійської мови вам не обійтися. Можливостей у навчанні або удосконаленні знань англійської мови сьогодні багато. Ви, звичайно ж, можете приступити до самостійного вивчення мови. Але хочеться застерегти, ви можете завчити слова з неправильною вимовою (вас навряд чи зрозуміють іноземці), а також ви не зможете правильно оцінити рівень ваших знань. Репетитор з англійської мови у Львові не допустить щоб це сталося.

Вчити іноземну мову в групі, навіть якщо там всього 5-7 чоловік, не завжди зручно. Багатьом для кращого розуміння матеріалу необхідно займатися індивідуально. З репетитором засвоювати інформацію, якщо увага педагога спрямоване на одного учня, завжди набагато простіше, і такі заняття відрізняються великою ефективністю.

Репетитор англійської у Львові — залог вашого успіху

Наш навчальний центр дає можливість брати приватні уроки англійської мови у кваліфікованих викладачів у зручний для вас час.

Враховуючи ваші цілі, можливості, професійну діяльність і особисті переваги репетитор англійської мови у Львові підбирає матеріали і спільно з вами розробляє персональний графік занять.

Репетитор залежно від вашого рівня і обсягу знань підбирає більш відповідну програму та найбільш ефективні методи навчання з урахуванням індивідуальних особливостей.

Репетитор польської мови у Львові володіє сучасними методиками навчання, лінгвістичною освітою, необхідними знаннями психології та педагогіки. Щорічно підвищує свою кваліфікацію на спеціалізованих тренінгах та семінарах.

5 плюсів приватного навчання:

1. Графік занять з репетитором узгоджується з вами. Більше не доведеться відпрошуватися з роботи, щоб вчасно встигнути на заняття, - в школі заняття з вчителем англійської пройдуть у зручний для вас час.

2. Якщо виникнуть форс-мажорні обставини або раптове відрядження, ви зможете спокійно скасувати або перенести заняття з репетитором польської мови у Львові попередивши адміністратора нашої школи не менше ніж за добу. У цьому випадку ви можете не боятися, що оплачені заздалегідь та скасовані заняття пропадуть. Ми підлаштовуємося під ваш графік роботи.

3. Викладача мови ви можете вибрати самі: у нашій школі працюють як українські педагоги, так і носії мови з Великобританії і США. Вибирайте, з ким вам буде легше навчитися розмовляти, писати або вести переговори.

4. Усі навчальні матеріали наші викладачі підберуть залежно від поставлених вами цілей і вашого рівня знань.

5. Ви можете отримати безкоштовний доступ до спецкурсів нашої школи або розмовних тренінгів, якщо займаєтеся у нас з викладачем не менше 4 годин на тиждень.

Важливо: всі репетитори з англійської мови у Львові, що дають приватні уроки  в нашому центрі, щорічно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь у тренінгах та семінарах.

Кому потрібні індивідуальні заняття

Репетитор англійської у Львові - найкраще рішення для тих, чий робочий графік занадто насичений, щоб мати можливість займатися в групі.

Заняття з репетитором шукають ті, хто цінує свій час і хоче домогтися максимальної ефективності в найкоротші терміни: робота тет-а-тет з викладачем або в міні-групі, де не більше чотирьох осіб, завжди дає кращі плоди.

Вирішили вивчити англійську з нуля або підняти свій рівень і потрібен хороший репетитор англійської мови у Львові? Наш центр чекає на вас. Ви отримаєте якісні, бездоганні і глибокі знання мови! Якщо у вас виникли питання - телефонуйте! Ми з радістю відповімо!

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

 

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.