~ Клуб "Азбуки Світу"

Щотижня, по суботах, у нашому мовному центрі відбуваються мовні клуби з носіями мови – native speakers. Запрошуємо слухачі з середнім (В1-В2) та вищим (С1-С2) рівнями володіння іноземною мовою до участі!

У мовному клубі ВИКЛЮЧНО ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ, Ви матимете змогу поспілкуватися з носіями мови та іншими слухачами. Для обговорення та дискусій обираються популярні теми сьогодення. Перегляд художніх та документальних фільмів іноземною мовою – це, водночас, цікава та корисна справа. Після кожного перегляду відбувається дискусія з носієм мови, у якій кожен учасник матиме змогу висловити свою точку зору щодо певної проблеми, яка є предметом обговорення.

 

 

Слухачі, які відвідують групові та індивідуальні заняття у нашому мовному центрі, мають нагоду відвідувати мовний клуб зі знижкою!

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

 

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.