~ Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина (Гете)

А скільки разів людина Ви?

Примножуйте Ваші знання, вивчаючи іноземні мови у нашому центрі! Кваліфіковані викладачі, новітня методика, індивідуальний підхід за прийнятною ціною. ВСЕ ДЛЯ ВАС!

Навчання у міні групах 3 - 8 осіб.

Кожен урок курсу іноземної мови містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності: reading, writing, speaking, listening.

Основна програма усіх мов для дорослих:

 • 2 базових заняття на тиждень + 1 факультатив за бажанням (прослуховування аудіо - матеріалів та перегляд фільмів, заняття з носієм мови та ін.)
 • 6 навчальних рівнів по 2,5 місяці

Для дітей - цікаві захоплюючі заняття по 25 хв. з іграми та розвагами.

Для тих, хто бажає вдосконалити мову індивідуально - заняття у вигляді репетиторства. Забезпечення навчальними матеріалами. За бажанням пропонуємо оригінали підручників. Консультації з питань навчання за кордоном. Мовні школи Великобританії, США, Австрії, Мальти.
Підготовка та реєстрація до здачі іспитів IELTS та TOEFL. Здійснюємо фахові переклади та нотаріальне завірення документів.

Чому наші мовні курси у Львові такі ефективні

Наша методика навчання працює дуже просто. Ми освоюємо мову не тоді, коли вивчаємо правила, а коли використовуємо мову в повсякденному мовленні. Дати максимальну мовну практику на заняттях - мета наших курсів іноземних мов у Львові. На заняттях ви потрапляєте в різні ситуації, де ви змушені використовувати певні слова і граматичні конструкції. В результаті, ви починаєте розуміти і відчувати іноземну мову, і вона перестає бути для вас чимось чужим і незрозумілим. Якісні мовні курси у Львові, перш за все стимулюють вашу пам'ять та мислення. Ви живете мовою, а не вивчаєте її ... Поступово ви навчитеся говорити на будь які теми і вживати навіть найскладніші граматичні конструкції, абсолютно не замислюючись над ними. Через кілька місяців ви переконаєтеся, що наші курси іноземних мов у Львові допоможуть вам швидко і без моральної напруги вивчити мову, яка вам необхідна. До нас приходять за результатом та отримують його!

Чому наші викладачі одні із найбільш кваліфікованих в місті

Дипломований спеціаліст - це не рідкість. Та й репутація у нинішніх дипломів сильно підмочена. Як Ви можете бути впевненим, що диплом отриманий за знання, а не за підношення викладачам? Та й взагалі, Ви ж не перевіряєте виписку до диплома, в якій можуть виявитися суцільні "трійки" (за п'ятибальною системою)!
Прийшовши на наші курси іноземних мов у Львові, ви можете бути впевненими, що потрапите дійсно до кваліфікованого викладача.
По-перше, тому що всі викладачі, які хочуть працювати у нас, проходять серйозне вхідне тестування на рівень знання мови. (Траплялося, що навіть викладачі факультетів іноземних мов наших вузів не досить добре справлялися з нашим тестом, не кажучи вже про всілякіх "репетиторів", які в кожному реченні робили серйозні помилки!). На цьому етапі відсіюється до 80% всіх кандидатів.
Ви можете подумати, що наші мовні курси у Львові включають надскладну граматику і якусь хитромудру лексику. Зовсім ні. Велика частина тесту побудована на матеріалі рівнів Pre-Intermediate та Intermediate!
По-друге, після первинного відбору за знаннями, всі кандидати на роботу у нас проходять навчання-стажування, дають пробні демонстраційні заняття. На цьому етапі відсівається ще відсотків 70.
Залишаються найкращі - ті, що прагнуть до постійного вдосконалення своїх професійних навичок, які люблять і вміють викладати. Адже робота над професійним ростом викладачів - це невпинний процес!
Наші викладачі знають, як допомогти вам у вивченні мови без стресів і напруги. Вони завжди намагаються зрозуміти Ваші проблеми і разом з Вами їх вирішують. Вони захоплені своєю справою і роблять її на 12+.

Чому варто вибрати наші мовні курси у Львові

Ми пропонуємо вивчити іноземну мову на спеціальних курсах. При навчанні використовуються авторські програми і новітні методики викладання, які дозволяють вивчити мову з використанням ігрових прийомів і асоціативних форм.

Питання вивчення іноземної мови дуже цікаве, тому однозначної відповіді на нього не існує. Все буде залежати від безлічі факторів:

 • Ваш поточний рівень знання мови;
 • Ваші цілі;
 • Ваші здібності до вивчення іноземної мови;
 • Ваше ставлення до процесу вивчення і т.д.

Тривалість навчання у мовній школі у Львові може варіюватися.
Після завершення навчання у нашій мовній школі у Львові наші учні отримують сертифікати з означенням рівня, якого досяг слухач курсів. У сертифікаті перераховані вміння учня і дається розшифровка всіх рівнів. Наш сертифікат визнається навчальними закладами країн  Європи та Північної Америки. Одержання сертифікату про рівень знань іноземної мови, дозволяє Вам продовжити навчання за кордоном.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.