Мовні курси ~ ЗНО

 

Наш навчальний центр готує абітурієнтів до здачі іспиту ЗНО з даних предметів:

 • Англійська мова

 • Французька мова

 • Німецька мова

 • Іспанська мова

 • Українська мова і література

 • Математика

 • Історія

Навчальна програма відповідає вимогам Українського центру незалежного тестування.

ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – це шанс кожного вступити до навчального закладу своєї мрії.

Наша мета - допомогти учням шкіл, ліцеїв та гімназій - майбутнім абітурієнтам швидко та якісно підготуватися до ЗНО, а також добре засвоїти шкільну програму.

Пропонований курс підготовки вміщує різноманітні тестові завдання, які дають можливість всебічно підготовитись до здачі іспиту відповідно до вимог чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти, програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та технічних характеристик тестів з англійської мови.

Структура курсу ґрунтується на методичних засадах сучасного навчання іноземних мов, яке передбачає оволодіння учнями іншомовним спілкуванням шляхом формування та розвитку міжкультурної комунікативної компетенції та її складових : мовленнєвої, мовної, соціокультурної та стратегічної ланок. Мовленнєва компетенція передбачає опанування учнями мовленнєвих умінь у чотирьох видах мовленнєвої діяльності : читанні, письмі, аудіюванні та говорінні.

Мовна компетенція включає засвоювання мовного матеріалу на рівні лексики, граматики, фонетики орфографії як засобу оформлення та розуміння висловлювань у процесі спілкування.

Соціокультурна компетенція включає вміння враховувати культурні реалії, звичаї, традиції країн, мова яких вивчається, правила вербальної та невербальної поведінки у типових ситуаціях спілкування.

Стратегічна компетенція включає уміння самостійно здобувати, використовувати та оцінювати свої знання.

У процесі підготовки до ЗНО з іноземної мови використовується різноманітні найсучасніші матеріали іноземних видавництв, а також тести передбачені на здачі іспиту.

Окрім вирішування тестів учні навчаються писати твори на різноманітні теми, що дає змогу компетентно навчити учнів високому рівню сформованості лексичних, граматичних, фонетико – орфографічних навичок та перекладацьких вмінь.

Курси знаходяться в центральній частині Львова. Усі класи обладнані дошками, зручними меблями, аудіообладнанням. Усі ці фактори дозволяють учням набувати знання у зручному середовищі.

Ви опинитеся в дружній атмосфері, а досвідчені викладачі-репетитори нададуть Вам можливість вивчити матеріал та успішно скласти іспит ЗНО. Програми розроблені з використанням найсучасніших технологій і ресурсів навчання. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного учня.

Індивідуальні заняття або заняття у міні-групах дають можливість викладачам звернути увагу на всі Ваші проблеми, з якими Ви стикаєтесь при опануванні предмета.

Ми будемо раді вітати Вас у нашому центрі підготовки до ЗНО.

Перевагою центру є кваліфіковані викладачі, індивідуальний підхід до кожного абітурієнта, спеціально підібраний матеріал, сучасна методика викладання, експрес підготовка до іспитів, гнучкий розклад навчання, зручне місце розташування.

Усі матеріали для навчання надаються БЕЗКОШТОВНО!

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

 

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.