~ Візова підтримка

Наша компанія надає послуги у рамках візової підтримки:

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Практика показує, що нерідко туристам (особливо тим, хто подорожує не дуже часто) необхідна професійна візова підтримка. Адже оформлення візи може зайняти у людини необізнаної дуже багато часу, а також фінансових вкладень.

У разі, якщо ви не знаєте, які документи для оформлення візи потрібно надати, як заповнити анкету і які умови слід виконати, щоб отримати дозвіл на в'їзд в іншу країну, краще зверніться до нас. Ми з радістю дамо вам пораду з усіх питань, а також забезпечимо візову підтримку на найвищому рівні.

Чому варто обрати саме нашу компанію

Наші фахівці здатні здійснити допомогу в оформленні візи в будь-яку з країн. Причому вони не тільки запишуть вас на подачу документів, але також допоможуть заповнити анкету і нададуть перелік документів для оформлення візи.

З нашою допомогою складний та тривалий процес отримання дозволу на в'їзд в ту чи іншу країну перетвориться в доступне і цілком здійсненне завдання.

Студентська віза в Польщу

Це обов'язковий документ, про отримання якого абітурієнтові слід потурбуватися в першу чергу. Навчальна віза в Польщу видається тільки при наявності підтвердження ВНЗ чи іншого навчального закладу про надходження. Крім цього претендентові цього типу віз знадобиться підготувати досить складний пакет документів, без яких відкриття візи буде неможливим. Якщо ви не знаєте точно, як отримати студентську візу в Польщу, скористайтеся послугами нашої компанії. З нами зібраний пакет документів гарантовано задовольнить посольство, віза буде відкрита швидко і без проблем.

Студентська віза в Польщу - це, по суті, та ж національна віза, але видана на більш тривалий термін. Нарівні з Шенгенською візою вона дає її власнику право пересування по державам-членам зони Шенгену з єдиним обмеженням - на термін не більше 90 днів.

Подібно стандартним візами в Польщу, студентська версія оформлюється за звичайною процедурою в посольстві або консульстві за місцем проживання після надання всіх необхідних для цього документів. При цьому найголовнішою умовою її отримання є наявність запрошення на навчання від польської сторони або ж будь-якого іншого документа, який може підтвердити факт вашого зарахування в польський навчальний заклад. Решта документів, в тому числі щодо ваших фінансових можливостей, подаються в звичайному порядку.

Таким чином, крім двох основних документів, перелічених вище, для отримання студентської візи в Польщу необхідно зібрати і направити в посольство або консульство наступні:

 • паспорт для виїзду за кордон з таким терміном дії, що перевищує термін дії передбачуваної візи. Додатково з паспортом надаються копії першої сторінки, старих паспортів і/або віз;
 • заявка для отримання візи, яку необхідно заповнити в консульстві або посольстві згідно інструкцій;
 • кольорове фото розміром 3,5 на 4,5 см відповідно до стандартних вимог до цього типу фотографій;
 • внутрішній паспорт громадянина України та його копія;
 • візовий збір у встановленому посольством або консульством розмірі;
 • довідка про доходи або будь-яке інше підтвердження вашої фінансової спроможності;
 • поліс медичного страхування з терміном дії понад 2 тижні після закінчення терміну дії передбачуваної візи і сумою покриття витрат не менше 30 тисяч євро.

Крім базового списку вимог варто звернути увагу ще на кілька моментів. По-перше, для успішного отримання студентської візи у вас не повинно бути відкрито іншої національної польської візи. По-друге, всі перераховані вище документи повинні бути досить новими і містити актуальну інформацію про їх представника. І, нарешті, у випадку з неповнолітніми обов'язковим є надання дозволу обох батьків.

З нами ви відчуєте, що таке якісна візова підтримка!

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.