Переклади

 Розрахувати вартість перекладу - (067) 67-24-773

 

Бюро перекладів пропонує усі види перекладів з/на усі іноземні мови. Дипломовані перекладачі, великий досвід роботи з перекладами різноманітних текстів та документів різної тематики: юридична, медична, технічна, стандартна документація. Медичні переклади здійснюються у співпраці перекладача з лікарем. Найкращі ціни, гарантія вчасного виконання роботи, відповідальне ставлення до документів. 

Надаємо послуги з послідовного та синхронного перекладів.

Агенція перекладів " Азбука світу " надає послуги:

 • письмового перекладу будь-якого типу і рівня складності
 • різноманітна тематика: технічна, медична, економічна, юридична, офіційно-ділова
 • усного послідовного та синхронного перекладу
 • перекладу сайтів
 • проставлення штампу "апостиль" та легалізації документів
 • нотаріальне завірення перекладу
 • редагування і вичитка текстів

Синхронний переклад:

Якщо Ви плануєте проведення заходу, семінару чи конференції, учасниками якого є люди з різних країн, ми забезпечимо Вас не лише досвідченими перекладачами – синхроністами з необхідної Вам тематики (юридичний, економічний, медичний, технічний переклад та ін.) , а також необхідним обладнанням для синхронного перекладу (апаратура , приймачі, кабіна для перекладачів та ін..).

Існує безліч життєвих ситуацій, коли без професійного перекладача просто не обійтися. Зробити правильний вибір з безлічі центрів перекладів у Львові досить складно. Всі вони надають широкий спектр послуг та кожен з них має певну специфіку роботи. Але орієнтуватися, в першу чергу, варто на особливості матеріалів які треба перекладати.

Що пропонує наш центр перекладів у Львові

Наше професійне бюро перекладів - це завжди якісний переклад для широкого контингенту замовників, перекладачі з великим досвідом роботи, завдання будь-якого ступеня складності та економія часу і коштів клієнтів. Також мі пропонуємо синхронний переклад у Львові.
При ділових переговорах з іноземними партнерами та клієнтами, ви зможете звернутися в наш центр та замовити усні переклади у Львові.
Центр перекладів дасть вам можливість отримати максимально точний, правильний і швидкий переклад документів ЗАГС, паспортів, дипломів, довідок, банківських виписок.
Стандартно, центр перекладу у Львові також здійснює технічні переклади текстів, інструкцій, посібників користування складними технічними виробами, наукових статей, науково-технічної літератури та інших матеріалів технічного характеру. Тематика таких перекладів дуже широка: авіація, будівництво, суднобудування, енергетика, електроніка, металургія, фізика, промисловість, медицина і т.д.

Чому варто обрати наш центр перекладу у Львові

У ситуаціях коли переклад потрібно здійснити в стислі терміни - центр перекладів стане вашим незамінним помічником. У таких випадках, залучаються найкращі перекладачі й робота над замовленням йде в прискореному режимі.
Вибираючи наш центр варто звернути увагу на такі критерії, що надаються:
1. Якість. Ми гарантуємо правильність та точність, особливо якщо йде мова про технічний переклад у Львові;
2. Швидкість. Наші переклади виконуюся завжди вчасно, швидко, без штучного затягування строків;
3. Надійність. Наш центр має штат професійних співробітників та виконує переклад тексту у Львові в точній відповідності з побажаннями клієнта;
4. Комплексність. Крім перекладу, в нас виконується ще й нотаріальне засвідчення, апостиль, легалізація в посольстві, тощо;
5. Зручні для вас варіанти оплати.
Наш центр перекладів вирішить будь-які завдання, пов'язані з перекладами з іноземних мов. Звернувшись до нас, ви істотно заощадите свій час та гроші.
Часом, в наш центр подаються такі документи, які можуть вплинути на комерційну діяльність компанії. Зрозуміло, переклади у Львові подібних текстів вимагають не тільки спеціалізованих знань, але і порядності. В кваліфікації та чесності наших співробітників ви можете не сумніватися!

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

 

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.