Нотаріальний переклад у Львові

Нотаріальне завірення перекладів та документів, які стосуються легалізації, безкоштовні консультації, юридичний супровід. Швидко, якісно, найкращі ціни!

Нотаріальний переклад у Львові - один з найскладніших видів письмового перекладу. Для таких текстів характерно безліч спеціальних термінів та складних оборотів, в яких зможе розібратися тільки перекладач з великим досвідом перекладу документів даної тематики.

Послуги нотаріального перекладу у Львові

Так, наприклад, якщо мова йде про юридичні тексти, то можна сказати, що це найбільш складний варіант перекладу.

Будь-який юридичний текст складається відповідно з правовою системою певної держави, тобто, він використовується в рамках даної правової системи з характерними для неї юридичними формулюваннями.

Також, деякі мовні конструкції залежать від культурних особливостей країни - одне і те ж слово може мати кілька значень іноземною мовою, тому, необхідно не тільки вірно вловити зміст документа, а й правильно підібрати терміни. Помилки в числових даних, а також пропуски деяких фрагментів є неприпустимими.

Таким чином, перекладач, здійснюючи нотаріальний переклад у Львові несе велику відповідальність за кінцевий результат своєї роботи. Від його професіоналізму залежить підсумок комерційних угод, дипломатичних відносин, фінансових операцій.

Фахівці, що займаються нотаріальним перекладом у Львові, повинні мати другу юридичну освіту та великий досвід роботи у сфері перекладів таких документів, як: договори, контракти, угоди, звіти, бізнес-плани, судові постанови, нотаріальні переклади.

Нотаріальний переклад документів особистого характеру (для фізичних осіб) та переклад документів для компаній, держструктур та різних організацій (юридичних осіб).

Послуги нотаріального перекладу у Львові  - це:

 • переклад договорів та контрактів;
 • переклад документів для митниці;
 • переклад нормативної та тендерної документації;
 • переклад законодавчих та установчих документів;
 • переклад бухгалтерської документації та інших документів.

 

Нотаріальний переклад у Львові виконується тільки висококваліфікованими фахівцями, що дозволяє використовувати перекладені документи в США, Європі та інших країнах.

Чому варто обрати наш центр

У нашому бюро перекладів не тільки здійснюється швидкий та якісний переклад, але також надаються послуги нотаріального засвідчення перекладених документів.

У список документів, що підлягають нотаріальному засвідченні, входять: довіреності, сертифікати, установчі документи, особисті документи.

Нотаріальне засвідчення документа відбувається наступним чином: оригінал документа або його копія зшивається з перекладом; потім у присутності нотаріуса перекладач ставить свій підпис на останній сторінці перекладу, а нотаріус, у свою чергу, підтверджує її достовірність.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.