Навчання за кордоном

У нас Ви можете отримати консультації з питань навчання за кордоном.

Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії,Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти,  та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань. Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Пропонуємо великий вибір програм для дітей, сімей, молоді, професіоналів різних сфер діяльності. 

Наші клієнти нам довіряють та регулярно користуються нашими послугами. Наша команда – це професіональні консультанти з навчальних програм за кордоном. 

Ми ретельно перевіряємо та вивчаємо усі навчальні заклади, з якими ведемо співпрацю та готові розповісти про усі тонкощі навчання, проживання та подальші перспективи. 

Ми завжди на зв’язку – під час підготовки до вступу та протягом усього періоду навчання та завжди готові допомогти Вам з порадою. 

Батьки можуть бути спокійні за своїх дітей, коли діти їдуть на канікулярні програми з нами. Ми не просто продаємо програму, а контролюємо весь процес з моменту укладення договору з нами про поїздку, до моменту повернення дитини в Україну.

Ми усвідомлюємо, що кожен клієнт – унікальний, кожний звертається з різними цілями, має різний професійний і академічний досвід, тому ми підбираємо для кожного індивідуальний шлях для вступу на вибрану програму.

В нашому офісі ви можете пройти спеціальне тестування від навчального закладу (університету, коледжу, школи), а також підвищити свій рівень володіння іноземною мовою.    

Ми завжди готові надати клієнту повний комплекс якісних послуг, починаючи з підбору бажаної програми (мовні курси, канікулярні програми, інтенсивні короткотривалі курси від 2 тижнів до 1 року, 

дипломні програми у ВУЗів) і закінчуючи інформаційно-косультаційною підтримкою під час навчання.

Ми пишаємося оперативністю роботи нашої команди. Зробивши запит електронною поштою чи перетелефонувавши нам Ви отримаєте пропозиції декількох варіантів програм протягом 1 дня а інколи всього лиш за кілька хвилин спілкування з нашими менеджерами.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Головний принцип нашої роботи у підборі навчальної програми за кордоном – індивідуальний підхід та максимально хороший результат.

Наша компанія пропонує курси польської мови для карти поляка і не тільки для всіх бажаючих. Якщо ваша мета вивчити польську мову для навчання, роботи або отримання карти, ми із задоволенням допоможемо вам перетворити бажане в дійсне!

Останнім часом вивчення польської мови стало дуже популярним. І це не дивно, адже Польща - наша найближча сусідка, яка, між іншим, є також країною-членом Євросоюзу, що робить її ще більш привабливою.

Багато хто їде туди для проходження навчання за кордоном, хтось веде бізнес з польськими партнерами, тому потребує знань польської для роботи. У когось є польське коріння і вивчення мови для Карти Поляка є умовою успішного проходження співбесіди з консулом.

Незалежно від того, яку мету ви переслідуєте, наші викладачі допоможуть у вирішенні навіть самого нестандартного запиту!

Що дає Карта Поляка

Це документ, який можуть отримати з 2007 року всі, у кого є польське коріння. Закон про Карту Поляка був прийнятий польським парламентом у вересні 2007 року. Причиною прийняття даного закону стала програма з репатріації польського народу на батьківщину. Цей документ не є підтвердженням громадянства Польщі, але він дає ряд переваг по приїзду в країну.

Так, наприклад, власники такої карти відкривають національну польську візу в консульстві безкоштовно без візового збору. Національна польська віза відкривається на 365 днів і протягом цього часу можна перетинати кордон в обидва боки бажану кількість разів. У зв'язку зі змінами в законах Польщі національна польська віза по Карті Поляка з 2015 року робиться протягом тижня. Подавши документи, необхідно почекати тиждень до того, як вам віддадуть закордонний паспорт з готовою візою. Це було зроблено через велику кількість бажаючих відвідати Річ Посполиту або відправитися на навчання в Польщу, а також у зв'язку зі зміною в Україні паспортів на біометричні.

Власник Карти Поляка має право безкоштовно навчатися в державних ВУЗах Польщі. Так само є можливість претендувати на соціальну стипендію і гуртожиток. Деякі ВНЗ мають окрему стипендіальну програму для власників карт, що дозволяє скоротити свої витрати під час навчання в Польщі. Також можна поступати вчитися в державні коледжі, які є середньою освітою.

Чому наші курси польської мови для карти поляка найкращі

Якщо ви плануєте пройти навчання за кордоном, то ми будемо раді вам допомогти з вивченням потрібної мови.

Наші переваги:

  • курси в нашій компанії проводять висококваліфіковані дипломовані українські викладачі з відмінним знанням польської мови і досвідом викладання;
  • багато наших викладачів - магістри, які отримали вищу освіту за спеціальністю «Польська мова та література» в Україні або Польщі;
  • по закінченні курсу навчання кожен студент отримує сертифікат нашої компанії, що підтверджує його ступінь володіння польською мовою по одному з 6-ти рівнів CEFR: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Сертифікат видається польською мовою, в ньому вказуються прізвище та ім'я студента як в закордонному паспорті (при наявності), дата початку та закінчення навчання, кількість пройдених академічних годин, назва курсу навчання і освоєний рівень польської мови. Сертифікат підписується директором компанії та викладачем, який навчав студента, і засвідчується круглою печаткою.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.