Мовні курси~ Мовні бізнес курси

Беззаперечним фактом є те, що відмінне володіння іноземною мовою дозволить Вам вийти на широке коло іноземних партнерів, що значно покращить Ваші конкурентоспроможні позиції, відкриє нові ділові перспективи!

Бізнес курс розрахований на засвоєння ділової лексики для спілкування в усній і письмовій формах в типових ситуаціях, таких як: знайомство, розмова по телефону, відрядження за кордон, замовлення квитків та готельного номеру, в банку, в ресторані, огляд фірми та знайомство з нею, обговорення та підписання договору, проведення ділових переговорів, комерційна кореспонденція (лист, факс, телефакс, пропозиція, замовлення, підтвердження замовлення, рахунок, рекламації, протоколи та ін.).

Чітка та стереотипна будова занять сприяє активізації знань і умінь як окремої особистості так і колективу. Інтенсивний бізнес-курс з будь-якої іноземної мови дозволяє слухачам за достатньо короткий час оволодіти основами ділового спілкування!
Щоб бути успішним професіоналом, Вам потрібно орієнтуватись у багатьох ситуаціях, таких як зустрічі, переговори, соціальні зібрання, вміти представляти себе, своїх партнерів та свій бізнес. Для цього необхідні не просто знання англійської, але і знання спеціальної лексики, зворотів, термінів та правил.
 

Мовний бізнес курс вміщує автентичні ситуації, що виникають у процесі ділового спілкування. Ви навчитесь вести ділові папери – листи, інвойси, резюме... 

На занятті використовуються аудіо та відео записи, які є ідельним своєння матеріалу, як для людей, які вже працюють у сфері бізнесу і бажають вдосконалити свій мовний , так і для студентів, які вивчають іноземну мову професійного спрямування. У курсі подано детальний аналіз ключових бізнес концепцій, практичні вправи для активізацій словникового запасу, вправи з говоріння, що допомагають готуватися до презентацій та ділових зустрічей.

Ми допоможемо Вам досягти цілі у своїй кар'єрі та поза її межами.