Легалізація документів у Львові

Агенція перекладів "Азбука світу" пропонує послуги з легалізації документів і проставлення штампу "апостиль" у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ і Міністерстві освіти. Гарантуємо грамотний, своєчасний переклад та нотаріальне завірення документів.

Легалізація Ваших документів надає їм юридичну силу на території іншої держави. 

Це процедура підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів, справжності підписів посадових осіб, а також дійсності відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ. Якщо країна призначення є учасником Гаазької конвенції 1961 року, використовується проставлення штампу "апостиль". У всіх інших випадках використовується процедура консульської легалізації.

Звернувшись до нас Ви вчасно отримаєте легалізацію та переклади найвищої якості. Виконуємо термінову легалізацію та переклади.

Легалізація документів у Львові — це важлива та необхідна послуга, яка призначена для підтвердження документів. Так, наприклад, якщо ви плануєте поїхати за кордон, то вам обов'язково знадобитися легалізувати свої документи.

Як підготувати документи для використання в іншій країні

Легалізація документів необхідна, якщо ви плануєте виїхати за кордон. Так, наприклад, вам може знадобитися диплом або документи про реєстрацію приватного підприємства. Щоб папери можна було використовувати, їх необхідно легалізувати. Для цього документи на початку потрібно грамотно перекласти, а потім нотаріально завірити. Легалізація документів у Львові - це відповідальна справа, яку варто довіряти виключно кваліфікованим фахівцям.

Що пропонує наша компанія

Наше бюро перекладів працює на ринку перекладацьких послуг багато років і за цей час зарекомендувало себе кращим агентством перекладів повного циклу по всій Україні, але ми не зупиняємося на місці, а з кожним днем вдосконалюємося з метою надавати відмінне обслуговування.
Колосальний досвід та багата практика дають можливість в мінімальні терміни виконувати переклади високої якості, при цьому наші ціни приємно здивують своєю доступністю.
Насамперед ми орієнтовані на клієнта, тому до кожного замовника проявляємо індивідуальний підхід, підтримку на всіх етапах співробітництва.
Наш центр має ряд переваг, що вигідно відрізняють нас від конкурентів:

 • переклад тексту здійснюється професійним перекладачем - фахівцем в тій чи іншій області, залежно від тематики документа;
 • кожен переклад перевіряється редактором та коректором;
 • для постійних відвідувачів діє накопичувальна система знижок та бонусів;
 • гарантуємо конфіденційність.

Ми пропонуємо офіційний, усний, письмовий, медичний, технічний переклад, а також перевірку перекладу на відповідність оригіналу, редагуванням та правки, верстку готових перекладів, оцінювання перекладів, послідовні та синхронні переклади, переведення електронних текстів, нотаріальне посвідчення паперів.
Завдяки висококваліфікованому штату співробітників та багаторічному стажу роботи ми беремося за виконання завдань будь-якої складності та обсягів. Здійснюємо переклад особистих документів: паспорта, свідоцтва про народження і смерть, про розлучення, дипломів, атестатів, довідок та ін. Якщо вам потрібна легалізація документів у Львові, то ми будемо раді вам допомогти.
Наші вигідні ціни, а також широкий перелік послуг зможуть вас приємно здивувати та порадувати. Наші кваліфіковані фахівці зроблять все максимально швидко та якісно!

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок та акції.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.