Мовні курси ~ Курси для дорослих : японська

Курси японської мови у Львові, ціна

Японська мова є третьою за обсягом використання після китайської та англійської. Курси японської мови у Львові - прямий шлях, який допоможе налагодити бізнес-комунікації з японськими партнерами, адже вони, безсумнівно, оцінять прояв інтересу не тільки до комерційної частини угоди, а й до звичаїв, країни, особистості контрагента.

Наш мовний центр пропонує вам якісне навчання за розумними цінами. Ми допоможемо вам легко і навіть інтуїтивно освоїти японську мову. З нами ви дуже швидко розпочнете вільно спілкуватися японською.

Причини вивчення японської мови

Знання мови - знак глибокої поваги, який не залишить байдужим нікого. Відвідуючи наші заняття, ви познайомитеся з новою культурою, світоглядом, принципами робочої етики, і це буде сприяти особистісному зростанню, відкриє нові горизонти бізнесу та життя.

Вивчення японської мови стає все більш популярним, тепер це основа для знайомства з азійськими культурами, філософією бойових мистецтв та ін. Пропонований загальний курс японської призначений для широкої аудиторії слухачів. Він дозволить комплексно вивчити всі мовні аспекти. На кожному уроці слухачі вчаться письму, граматиці, лексиці, розмовній мові.

4 основні пункти, коли потрібна японська:

  • Поїздка в Японію і спілкування. Безумовно, знання японської мови зробить вашу подорож набагато більш приємною. Знання мови допоможе вам зрозуміти поведінку і спосіб мислення японців, тим самим ви зможете уникнути незручних ситуацій, а також завести нових друзів.
  • Дорога в бізнес і світ високих технологій. Японська економіка займає позиції лідера в світі завдяки японськими компаніями, такими як Sony, Toshiba, Honda, Mitsubishi, Canon та ін. Знання мови може допомогти вам у розвитку вашої професійної кар'єри в таких областях як бізнес, інформаційні технології, роботобудування та ін.
  • Відкрийте для себе новий світ! Знайомство з азіатською культурою дозволить вам побачити світ новим поглядом. А японська може послужити мостом в культуру корейської мови, тому що у них схожі граматичні системи, і, звичайно ж, в культуру китайської мови, звідки спочатку була запозичена писемність.
  • І останнє: курси японської мови у Львові не такі вже й складні. Так, у них складна система писемності, але ж вона включає абетки, які можна вивчити так само, як і будь-яку іншу абетку, чи то англійська, чи російська. Граматика японської мови в деяких аспектах набагато легша за граматику будь-якої європейськї мови. Немає ні роду, ні множини, ні майбутнього часу. Так що - вперед! До знань!

Програма навчання включає п'ять рівнів, які відповідають Європейській шкалі мов. Ви можете вивчити мову з нуля і до професійного рівня. Щоб визначити ваш рівень і підібрати відповідну програму навчання, потрібне проходження простого безкоштовного тестування. Після закінчення курсів кожен слухач, який успішно пройшов випускне тестування, отримає відповідний сертифікат.

Чому варто обрати наші курси японської мови у Львові

Наші курси японської мови у Львові можуть проходити як в міні-групах, так і індивідуально. Ви самі можете вибирати зручні дні, час занять. Ми пропонуємо приємні знижки, які дозволять заощадити на оплаті навчання. Вам потрібно лише подати заявку і наші менеджери підберуть для вас програму, яка підходить саме вам (з урахуванням ціни і рівня знань).

Розмовні курси японської мови для початківців підходять усім, хто бажає навчитися вільно говорити японською, при цьому, не витрачаючи багато часу і сил на освоєння ієрогліфів. Цей курс охоплює ключові граматичні структури і лексику, які необхідні для спілкування. Курс включає вивчення двох японських абеток складів, знання яких дозволять навчитися писати і читати.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ