Мовні курси ~ Курси для дорослих : німецька

Німецька мова у ЛьвовіНімецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та фанцузькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині ХІХ ст. на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених.

За рахунок рівня розвитку Німеччини і Австрії німецька мова набирає популярності і в Україні. Велика кількість представництв великих компаній, іноземні інвестиції та співпраця країн породжують великий попит на фахівців із знанням німецької мови.

Курси німецької мови у Львові, ціна

Курс німецької мови підходить для людей різного віку із різним рівнем знань німецької мови.

Курс німецької мови, який триває два з половиною місяці, ВКЛЮЧНО з навчальними матеріалами

2 заняття на тиждень по 1,5 год.   (2 з кваліфікованим викладачем)     -      3450грн/2,5місяці

Навчання у міні групах 5 - 8 осіб.

Кожен урок курсу німецької мови містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності: читання, писання, розмовна мова, сприйняття мови на слух.

~ Ціль курсу полягає у розвитку комунікативних навиків в повсякденних ситуаціях, засвоєнню літературних текстів та країнознавчих матеріалів. Курс відповідає сучасним вимогам класифікації рівня знань.

Концепція курсу німецької мови – це створення умов для засвоєння матеріалу повсякденної комунікації, розуміння мовлення на слух і чітко побудованої і структурованої граматичної бази. Граматичні вправи базуються на індуктивній основі, що полегшує розуміння та засвоєння матеріалу.

Курс німецької мови розрахований на дорослу аудиторію та молодь з базовим і середнім рівнем знань.

Курс містить короткі та змістовні уроки, деталізовані навчальні цілі та завдання для закріплення навчального прогресу. В уроки інтегровані систематично розроблені фонетичні та граматичні вправи.

Інтенсивне вправляння у вимові та систематична робота з лексикою вже з перших занять гарантують успіх. Величезна кількість тестів для аудіювання тренують безпосереднє розуміння мови. Курснімецької базується на дійовому підході до навчання та активній участі у вивченні іноземної мови.

Німецька мова дуже логічна та структурованна. Вивчення німецької мови відкриє перед вами безліч можливостей, що відносяться не тільки до звичайних життєвих ситуацій, а й до професійної діяльності. Курси німецької у Львові — це перший крок до оволодіння важливою мовою.

Для чого може знадобитися вивчення німецької мови

У компаніях, створених представниками країн, де німецька є офіційною або однією з офіційних, важливою вимогою до співробітників є якісне володіння мовою. Курси німецької мови у Львові дозволять вам відкрити двері в ці фірми і почати будувати свою успішну кар'єру.

А що говорити про подорожі? У таких країнах, як Німеччина, Австрія чи Ліхтенштейн знання англійської не завжди допоможуть порозумітися з місцевими жителями. Курси німецької позбавлять вас від такої проблеми.

Знання німецької мови дасть вам унікальну можливість поринути у світ класичної німецької літератури, повне усвідомлення якої неможливо, якщо читаєш адаптований переклад. Мовні курси відкриють перед вами і перлини німецького кінематографа минулих років та сучасності.

Курси німецької мови у Львові дадуть вам можливість відчувати себе впевнено в будь-якому суспільстві в будь-якому куточку планети.

Чому варто обрати наші курси німецької у Львові

Інтенсивний курс дає максимальне навантаження і дозволяє студенту повністю зануритися в мовне середовище. Студент може опанувати високий рівень знань мови менш ніж за рік.

Завдяки невеликій кількості студентів в міні-групі, у викладача є можливість індивідуально підійти до кожного студента. При цьому зберігаються переваги вивчення мови в групі: спілкування в групі і з викладачем сприяє більш швидкому освоєнню розмовних навичок.

Всім, у кого немає можливості вивчати мову в будні дні, наш центр пропонує курси німецької мови у Львові, які проводяться по вихідним у зручний для вас час. У вихідні дні відсутній фактор втоми і навчальний матеріал засвоюватися більш легко.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ