Мовні курси ~ Курси для дорослих : китайська

Курси китайської мови у Львові, ціна

Протягом восьми століть Пекін був столицею Азіатського Королівства. Щоб підкреслити свою могутність, за наказом правителів Стародавнього Китаю було зведено безліч величних палаців, найкрасивіших веж та імператорських резиденцій.

Сьогодні Пекін (місто з населенням близько 13 мільйонів) - політична і культурна столиця Китаю. Незважаючи на те, що це дуже сучасне місто і один з найважливіших центрів світової торгівлі, він зберігає чарівність і дух далекого минулого.

Велика кількість міських будівель включена до списку пам'яток Світової Культури ЮНЕСКО. Всього в 100 км від міста знаходиться Велика Китайська Стіна - ще одне підтвердження могутності Китайської Імперії.

Китайська мова стає все більш і більш важливою в світовій торгівлі і виробництві, тому студенти з усього світу виявляють величезний інтерес до неї і китайської культури загалом. Перед вами відмінна можливість познайомитися із цією дивовижною країною та її культурою, а також заговорити мовою майбутнього. Наша компанія пропонує вам якісні курси китайської мови у Львові.

Як проходить наш процес навчання

Програма загального курсу китайської мови складається із 7 навчальних етапів, кожен з яких відповідає певному рівню підготовки слухачів.

Навчальний процес на загальному курсі китайської мови має на меті формування у студентів усіх основних мовних навичок:

  • усного мовлення та писемності;
  • читання та сприйняття мови на слух (аудіювання).

Програма курсу китайської мови передбачає планомірне вивчення всіх мовних аспектів, розуміння структури мови та впевнене володіння вивченими мовними конструкціями. На початкових рівнях основна увага приділяється постановці вимови. Граматичний матеріал, що вивчається на заняттях, підбирається відповідно до рівня підготовки студентів.

Наші курси китайської мови у Львові використовують додаткові аудіо- та відеоматеріали, а також авторські розробки викладачів, які надають різноманітність навчальному процесу та підвищують його ефективність.

Чому курси китайської мови у Львові сьогодні такі популярні

Китайською мовою говорить кожен п'ятий житель Землі. Він є офіційною мовою КНР, Тайваню і Сінгапуру. Китайська поширена на Філіппінах, в Малайзії, Індонезії, Таїланді, В'єтнамі, Кореї.

Інколи вивчати китайську необхідно для будування кар'єри, ведення бізнесу та для навчання в китайських ВНЗ.

Чому варто вивчати мову саме в нас

Вивчаючи мову на наших курсах за сучасними та ефективними методиками, ви познайомитеся також з історією Китаю, його культурою, писемністю, традиціями і філософією. Ми використовуємо в процесі навчання унікальні освітні матеріали, ігри, спеціальні аудіо- та ДВД-матеріали.

У нас працюють найкращі фахівці міста з великим досвідом у викладанні всіх напрямків китайської мови, та зпостійною практикою усного та письмового перекладу.

Вивчення китайської - це досить складний процес. Але з іншого боку, цей процес дуже цікавий і відкриє перед вами нові горизонти і перспективи.

Особлива увага в матеріалах загального курсу відведена вивченню ієрогліфів. Знати 500 знаків досить для розуміння 80% звичайного сучасного китайського тексту. 1000 і 2400 ієрогліфів дозволяє зрозуміти відповідно 91% і 99% такого тексту.

У нас ви познайомитеся не тільки з китайською мовою, а й з культурою Китаю, з його минулим і сьогоденням, з найбільш типовими явищами китайської життя. Приходьте на наші курси китайської мови у Львові і вже дуже скоро ви зможете спокійно розмовляти, писати та розуміти носіїв мови.

Ми вже чекаємо на вас!

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ