Мовні курси ~ Курси для дорослих : італійська

Курси італійської мови у Львові, ціна

Італійська мова відноситься до романської групи мов, тобто утворилася з розмовної латині і має безперервну усну традицію. Вона як мова великої культури Відродження, значно вплинула на всі мови Західної Європи, особливо на французьку, англійську, німецьку та іспанську.

Популярність італійської мови приходить і в Україну.

Інтенсивний курс італійської мови

Наш курс італійської мови рекомендується для школярів, студентів, аспірантів, викладачів,усіх бажаючих вивчити італійську мову.

Особливістю даного курсу є систематизація матеріалу, поданого у вигляді оригінальних таблиць та схем, що дозволяє легко засвоїти загальну граматичну структуру мови і самостійно логічно будувати фрази без механічного заучування.

Систематизований інтенсивний курс італійської мови - це:

  • Сучасна розмовна мова в повсякденному житті
  • Докладне пояснення граматики, велика кількість вправ
  • аудіо-CD для постановки правильної вимови і сприйняття італійської мови на слух

Наш курс італійської мови містить усні теми з перекладом, на основі яких Ви зможете скласти власні усні повідомлення; зразки розмовних тем, витяги з оригінальних текстів італійських авторів; розширений лексичний матеріал; комунікативні вправи, що допоможуть розвивати навички мовлення, значно збагатити лексичний запас.

Після пояснення викладачем на занятті граматичного матеріалу, Ви будете виконувати в аудиторії та позааудиторно серію лексико-граматичних та комунікативних вправ, перекладати окремі речення і тексти з італійської мови на українську і навпаки.

Мета курсу італійської мови - закласти основи розвитку лексичних та комунікативних навичок і навичок читання та розуміння текстів.

По закінченні курсу італійської мови Ви отримаєте навички правильної вимови, оволодієте основними типами інтонації та засвоїти основні правила орфографії.

Наш центр радий запропонувати вам загальні, ділові, інтенсивні курси італійської мови у Львові.

Сьогодні вивчення іноземних мов пропонують багато центрів, єдина різниця - це ціна та якість. Ми готові запропонувати ефективні курси за лояльною вартістю.

Початковий курс

Загальний курс дає початкові знання, допомагає розвинути мовні навичкита сприйняття на слух.

Навіть якщо ви ніколи не вивчали італійську, вам напевно сподобається процес навчання. Італійська мова прекрасно звучить, в неї багато голосних, адже не даремно більшість опер виконуються саме італійцями.

Почавши курси італійської мови у Львові по нашій унікальній комунікативній методиці, ви відразу ж відчуєте атмосферу мови і досить швидко навчитеся основам.

Італійська мова - дуже співуча, наші викладачі допоможуть вам навчитися розмовляти нею, і навчання вам сподобається.

Комунікативна методика включає в себе спілкування тільки на італійському під час занять, що дозволяє студентам вивчити основи мови набагато швидше. До кінця курсу ви зможете не тільки розмовляти і розуміти італійську мову, ви також навчитеся читати та писати.

Переваги курсу:

  • швидке освоєння основ мови;
  • можливість навчитися сприймати мову на слух;
  • хороша мовна практика;
  • вивчення основ граматики.

Якщо ви вже маєте початковий або середній рівень знання італійської, ми зможемо підібрати вам програму, яка допоможе поглибити і розширити ваші знання.

Інтенсивний курс

Зміст такого курсу схожий із загальним, але заняття проходять набагато частіше і вправ дається більше.

Таким чином ви зможете отримати необхідні знання за короткий час. Тривалість курсу - зазвичай 4-6 тижнів. Після закінчення цього терміну ви будете знати основи граматики, зможете спілкуватися по-італійські на побутовому рівні, зможете читати, писати, сприймати італійську мову на слух. Все це досягається за допомогою комунікативних вправ, роботи в групі, рольових ігор, діалогів та найсучасніших навчальних посібників.

Також в нашому центрі є програма для тих, кому необхідно підготуватися до міжнародного іспиту по італійській – CILS.

Ділові курси італійської мови у Львові

Цей курс допоможе вам розширити свій словниковий запас, ви навчитеся працювати з документами на італійській, вести переговори. Курс прекрасно підходить тим, хто працює з італійськими партнерами та має початковий рівень знання мови.

Основна мета - вивчення та відпрацювання навичок усного мовлення за допомогою спілкування з іншими людьми. На заняттях у групі з 6-8 чоловік буде присутній викладач (носій мови), який допоможе вам не тільки розвинути ваші навички, а й виправить помилки вимови.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ