Мовні курси ~ Курси для дорослих : іспанська

Курси іспанської мови у Львові, ціна

Відповідно до офіційної статистики, іспанська мова входить в п'ятірку найбільш вживаних мов у світі, після англійської, французької та російської (на 5 місті китайська). Іспанська - офіційна мова 22 країн світу, адже нею володіє не лише Іспанія, а й вся Латинська Америка, окрім Бразилії.

Культура іспаномовних країн пронизана відвагою матадорів із запальної кориди, пристрастю фламенко і танго та духмяністю іспанської паельї. І дуже важливо вивчати іспанську мову, щоб змогти сповна насолодитися усім вищеперечисленим перебуваючи в Іспанії, Мексиці, Аргентині чи будь-якій іншій іспаномовній країні.

Курс німецької мови підходить для людей різного віку із різним рівнем знань німецької мови.

Курс німецької мови, який триває два з половиною місяці, ВКЛЮЧНО з навчальними матеріалами

2 заняття на тиждень по 1,5 год.   (2 з кваліфікованим викладачем)     -      3450грн/2,5місяці

Навчання у міні групах 5 - 8 осіб.

Кожен урок курсу німецької мови містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності: читанняписаннярозмовна мовасприйняття мови на слух.

~Інтенсивний курс іспанської мови

Це лексика, що допоможе Вам порозумітись у повсякденних ситуаціях, підкріплена необхідною граматикою, що відповідає певному рівню знань.

Цікаві уроки насичені різноманітними інтерактивними та аудіо-матеріалами, на яких Ви не лише пізнаватимете нові слова та вирази іспанською, а й вміло використовуватимете їх в мовленнєвих ситуаціях.

Заняття спрямовані не лише на засвоєння сучасної лексики,а й на досконале вивчення усіх тонкощів граматики іспанської мови.

Під час занять створюються різноманітні ситуації, коли Ви повинні ставити запитання і відповідати на них іспанською мовою. Адже саме такі ризиковані ситуації допомагають виявити бажання спілкуватись, засвоїти вивчений матеріал і подолати «мовний» бар’єр.

Ми запропонуємо Вам вивчати іспанську читаючи цікаві діалоги, тексти, підкріплені аудіо-матеріалами…

Ви зрозумієте за допомогою різноманітних вправ, спрямованих на розвиток тієї чи іншої навички, що граматика - це просто.

Кожен урок курсу іспанської мови містить короткий екскурс в культуру, звичаї і традиції іспаномовних країн.

Вивчати іспанську весело і цікаво - переконайтесь самі :)

Поряд з англійською та німецькою, іспанська мова стала займати одну з провідних позицій у світовому спілкуванні. Курси іспанської мови у Львові допоможуть будь-якому охочому отримати як навички у спілкуванні, так і вивчити основи правопису.

Як правильно вибрати курси іспанської мови у Львові

Діючі школи іноземнох мов стали повсюдно вводити курс іспанської. Але ввести курс, не означає дати якісні знання. Лінгвістика вимагає правильного підходу, щоб курси були ефективними.

Наш мовний центр пропонує різноманітні курси у Львові по своїй модульній програмі навчання. Суть полягає в проведенні міні тестів протягом уроку, які дають право викладачеві оцінити рівень оволодіння темою уроку, кожного з учнів. Тут немає шаблону у навчанні, тільки індивідуальний підхід.

Ми подбали про добре оснащення класів. В нас є все необхідне для того, щоб іспанська мова у Львові носила не тільки навчальний характер, а і засвоювалася по максимуму.

Відмінність нашої школи полягає в тому, що після завершення навчання ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка. Такі курси мають ряд переваг:

  • Наша школа має вузьку специфікацію, що є гарантією високої цілеспрямованої підготовки викладачів.
  • Курс розрахований на три заняття на тиждень, матеріал і методика навчання орієнтовані на рядового учня, без особливих здібностей до лінгвістики.
  • Методи навчання припускають дати знання та навички, завдяки особливому методу побудови уроків.
  • Основний упор йде на спілкування, під контролем викладача, адже тільки при розмові ваш мозок стає більш активним, так як ви намагаєтеся висловити те, що думаєте.

Якщо ви зацікавлені в наших методиках, то запрошуємо на навчання іспанської мови у Львові.

Чому варто обрати наш мовний центр

Щоб добре говорити ми пропонуємо нашим учням свободу дій у спілкуванні між собою на заняттях це не тільки спілкування в парах, а також рольові ігри в запропонованих вами темах, конкурси і безліч простих, але дієвих методів, які мають одну мету - навчиться добре говорити, правильно читати, вільно спілкуватися.

Вартість навчання відповідає високій кваліфікації наших викладачів і методистів, які роблять все, щоб при мінімальних навантаженнях на заняттях, ви отримували максимальні навички в спілкування. Будь те впевнені, іспанська мова у Львові буде вами підкорена. Вже дуже скоро ви зможете вільно спілкуватися та насолоджуватися цим процесом.

Записуйтеся на пробний урок, і переконайтеся у всьому самі.

Пройде час, і ви неодноразово, з вдячністю будете згадувати наш колектив за те, що ми змогли вам допомогти не тільки вивчити, але й полюбити цю прекрасну мову.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ