Мовні курси ~ Курси для дорослих : французька

У сучасному світі на сьогоднішній день недостатньо володіти однією іноземною мовою.

Вивчати французьку мову, це - перш за все, задоволення вивчати гарну мову, багату і мелодійну, котру часто називають мовою любові.

Французька мова також аналітична мова, що структурує думки й розвиває критичний розум, що дуже корисно при проведенні переговорів та дискусій. 

Не потрібно забувати, що Франція - найвідвідуваніша країна у світі, з більш ніж 70 мільйонами відвідувачами на рік. Зі знаннями французької мови буде більш комфортно відвідати Париж і всі регіони Франції, а також зрозуміти культуру, менталітет і мистецтво жити по-французьки.

 

Курси франзцузької мови у Львові, ціна

Курс французької мови базується на дійовому підході до навчання, сприяє оволодінню французькою мовою, активній участі у вивченні розділ за розділом. 

Різноманітні та добре структуровані уроки особливо мотивують, сповнюють упевненості у собі та розвивають самостійність у вивченні мови.
Життєві ситуації розігруються у діалогах, інтерв'ю, що увиразнює францюзьку культуру та звичаї французів у різних життєвих ситуаціях. Уроки багаті на усі збалансовано опрацьовані види мовлинневої діяльності, численні продуктивні вправи дозволяють досягти систематизації та практичного застосування набутих знань. 

Французька - досить розповсюджена мова в світі. Вона займає друге місце по популярності та входить в десятку найбільш використовуваних мов по всім куточкам земного шару. Цілей її вивчення більше ніж достатньо.

Важливість отримання знань

Французька мова являється офіційною мовою дуже багатьох міжнародних організацій. Дане визнання говорить про велику значущість таких знань в світі. Франція, в особливості, Париж - одне із найвідвідуваніших місць. Відчувши цю романтику, красу і мелодичність - кожен, мимоволі, бажає вивчити мову.

Вивчають її, як правило, для таких цілей:

  • освіта;
  • працевлаштування;
  • зміна місця проживання;
  • туризм;
  • спілкування.

Досить дивно, але значна кількість людей вчать цю мову навіть без таких важливих причин. Слухати музику, читати книжки, дивитись фільми - і все на французькій. Одним достатньо просто розуміти значення тих чи інших слів, інші бажають навчитись уміння базового спілкування. А у когось - це просто мрія.

Існує думка, котра, до речі, підкріплена деякими дослідами, що після вивчення мови французів, досить легко дається пізнання італійської, іспанської та інших романських мов. Тому, це свого роду інвестиція в майбутнє. Адже, вивчення мов, починаючи з другої стає своєрідним захопленням більшості. Мови закохують, слова, фрази, афоризми, говірки - з цих коротких наборів літер все і починається.

Вивчати таку мову досить цікаво, адже, вона мелодійна, м'яка і навіть романтична. Вважається, що курси французької мови, що досить розповсюджені і у місті Львів, вчать "мови кохання", "мови пристрасті". Париж, безумовно, вважають містом закоханних.

Курси у Львові

Сьогодні пошуку якісних курсів варто приділити увагу. Для кожного майбутнього учня існують свої параметри відбору, проте здебільшого їх можна звести до цього короткого списку:

  • місце знаходження;
  • вартість;
  • тривалість;
  • програма.

Компанія "Азбука Світу" - це не просто спеціалізовані курси, а справжній центр по вивченню безлічі мов. Це "потужні" по знанням і ефективні по способу засвоєння, курси французької мови міста Львів.

Багаж знань, що мають кваліфіковані викладачі допоможе вам складне сприймати, як просте. Ви закохаєтесь в цю ніжну і милозвучну мову вже з першого уроку, де замість вчителів зі шкільним базисом, вас будуть навчати дипломовані магістри з філології. Маючи свою методику, вас не просто навчать французькій, а допоможуть зрозуміти її, відчути та відкрити для себе секрети французької культури і звичаїв, через ігри, діалоги та вправи. А спілкування з носіями мови дозволить вам отримати досить суттєву практику, ще до завершення навчального курсу.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ