Мовні курси ~ Курси для дорослих : чеська

Чеська мова належить до західнослов’янської групи, яка у свою чергу є одним із відгалужень індоєвропейської мовної сім’ї. Писемність чеського народу починалася старослов’янською мовою у другій половині ІХ століття і була пов’язана з просвітницькою діяльністю Кирила і Мефодія. Саме тому чеська мова має багато спільних рис з іншими слов’янськими мовами.

Курси чеської мови рекомендовані для школярів, студентів, викладачів і усіх бажаючих вивчити чеську мову, а також для бізнесменів і підприємців.

Слухачі курсу чеської мови можуть удосконалити навички ведення усної бесіди, що включає відпрацювання техніки постановки різних видів запитань та відповідей на них у межах окреслених програмою лексичних тем; також ознайомитися з етикою усного й письмового мовлення чеською мовою.

Курси чеської мови у Львові, ціна

Систематизований інтенсивний курс чеської мови це:

  • сучасна розмовна мова в повсякденному житті
  • грамматика
  • лексичний матеріал
  • відео-, аудіоматеріали, що сприяють правильній вимові і сприйнятті чеської мови на слух.

Слухачі курсу набудуть навички:

  • письма та фонетично правильного читання чеською мовою: оглядове та аналітичне читання, аудіювання з наступним відтворенням почутого;
  • монологічного мовлення: опис ситуації за поданою схемою, складання короткого усного інформаційного повідомлення, переклад тексту та стислий виклад змісту тексту;
  • діалогічного мовлення: аудіювання з наступним відтворенням, моделювання коротких діалогів-розпитувань на основі лексичного матеріалу;

Для українця вивчення чеської не буде надто складною. І це не дивно, адже, це одна із мов слов’янської групи. Безліч "точок дотику" між нашими морфологічними частинами мов, дають змогу зробити чеську не просто цікавою, але й доступною для вивчення.

Кому необхідна чеська?

Сьогодні потреба в знаннях мов - щось ніби звичайної потреби в кар’єрному розвитку. Інтеграція в європейський простір зумовлює необхідність в такому "поліглотизмі". Серед жителів Львова набуває популярності ідея підробітку в найближчих європейських країнах. А така умова потребує отримання знань.

Кому потрібна чеська:

- школярі та студенти;

- викладачі;

- бізнесмени;

- туристи;

- особи, що працевлаштовуються в Чехії;

- ті хто міняє місце проживання.

Чеську вчать і просто для цікавого спілкування. "Світова павутина" дає змогу заводити знайомство з громадянами інших країн, навіть не виходячи з дому.

Хоч мова Чехії і має деяку схожість з нашою, все ж питання вивчити її самостійно - досить складно. Адже, важливо не тільки отримати необхідний словниковий запас, варто ще й розуміти як правильно вимовляти ті чи інші слова та формувати з них речення. Структура побудови словосполучень в кожній мові - своя. Варто вміти вживати слова таким чином, щоб речення мало сенс.

Курси чеської мови, котрі досить доступні і для тих, тих хто проживає в місті Львів, допоможуть значно скоротити час на безкінечне блукання по "філологічним лабіринтам". Адже, чеська має досить своєрідний алфавіт. Наприклад, вона має довгі голосні, такі як: í, é, ů, ú, á. Також там досить багато лексем, тобто, коли одне слово може мати безліч варіантів переводу. Це ж стосується і омонімів, де слово що в нашій мові має одне значення, в чеській - повністю протилежне. Як, наприклад, čerstvý, що читається майже як "черствий", насправді має значення - свіжий. Специфіка мови наштовхує лише на один вірний шлях - дозволити спеціалістам навчити вас всім цим тонкощам.

Чеська у Львові

Центр мов "Азбука Світу" пропонує всім охочим отримати грунтовні знання різних мов. Команда професіоналів на протязі 7 років успішно реалізує свої методики в життя. Учні центру - це люди самих різних вікових категорій, професій та цілей.

Курси чеської мови, що пропонує центр в місті Львів, це не просто уроки мовлення, а справжня сучасна розмовна практика.

Викладачі, що проводять навчання невеликих груп, за одне заняття встигають навчити:

- читанню;

- писанню;

- мовленню;

- сприйняттю на слух.

Ефективні уміння в формі ігор та бесід, з використанням аудіо- та відеоматеріалів, інших інтерактивних джерел - це лиш частина методики, яка сьогодні успішно використовується в "Азбука Світу".

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ