Мовні курси ~ Курси для дітейКурси іноземних мов для дітей – англійська, німецька, польська, французька, іспанська, італійська, чеська та інші мови.

Особистісно – орієнтований підхід до навчання іноземної мови, який дозволяє повністю розкрити творчий потенціал дитини. Вірші, оповідання, захоплюючі історії в цікавій для учнів формі – сприяє розвитку навичок читання.

Навчальний матеріал відповідає інтересам та віку учнів. Завдяки розвиваючому аспекту діти вивчають іноземну мову та одночасно розширюють свій світогляд у різноманітних областях знань.

Я і ти! (3-6 рочків)

Вивчення мови з нуля згідно загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Даний курс для дітей спрямований на підготовку дітей до школи. Дитячий курс має сюжетну лінію, яскраві ілюстрації, велику кількість пісень, римівок, віршів на повторення граматичних та лексичних структур.

Розумники (7-9 рочків)

Чотирьохрівненвий курс іноземної мови для дітей шкільного віку з різною підготовкою. Матеріали, які подаються, заохочують школяра до творчого процесу навчання з перших занять. Матеріал опрацьовується у серії вправ граматики та аудіювання, легко запам'ятовують пісні з основними лексичними одиницями. Характерною особливістю курсу для дітей є робота над формуванням граматичних та лексичних навичок з поступовим ускладненням навчального матеріалу. Основними компонентами курсу є підручники, аудіо - касети, розмальовки, димонстраційні картки.

Тільки вперед (9-11 рочків)

Уроки будуються за тематичним принципом. Кожен урок містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності. Більшість завдань вирішуються у роботі по парах. Курс іноземної мови побудований на комунікативних засадах, готує до вступу у коледж або гімназію, враховує пізнавальну зрілість і коло інтересів дітей, спрямовує особливу увагу на потрібність вивчення іноземної мови, дійовий підхід з численними завданнями, сприяє розвитку творчих здібностей учнів.

Золота серединка (12-14 рочків)

Новий граматичний матеріал та лексика вводиться у формі коротких текстів, підкріплених ілюстраціями.

Деякі граматичні аспекти засвоюються у ході дискусії, занятть з аудіювання та розмовної мови.

Чіткий та зручний у використанні курс для дітей забезпечує систематичне опрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності.

В даному курсі ідеально поєднані викладання граматичного матеріалу та його опрацювання в реальних комунікативних ситуаціях у формі різноманітних вправ та завдань.

Тематичний принцип курсу поєднює у собі відпрацювання граматичних, лексичних та фонетичних вмінь.

Цікаві статті про культуру різних народів розширюють світогляд учнів та заохочують до дискусій.

Крок до зірок (15-17 рочків)

Готуємось до іспитів 9 - 10 - 11 класів. Курс для дітей розрахований для підготовки до олімпіад та іспитів.

Виконуючи письмові вправи учні навчаються писати твори, листи, та різноманітні статті. Основна мета нетрадиційних завдань для розвитку навичок читання та аудіювання - розуміння змісту текстів! Розвиток основних навичок подається систематично.

Чотирьохрівненвий курс іноземної мови для дітей шкільного віку з різною підготовкою.

Матеріали, які подаються, заохочують школяра до творчого процесу навчання з перших занять.

Характерною особливістю курсу для дітей є робота над формуванням граматичних та лексичних навичок з поступовим ускладненням навчального матеріалу.

Основними компонентами курсу є підручники, аудіо - матеріали, розмальовки, демонстраційні картки.

Уроки будуються за тематичним принципом. Кожен урок містить завдання для розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності.

Поки дитина знаходиться в юному віці, батькам варто багато чого встигнути зробити. Дитинство - це грунт на якому будується все життя. У віці до 18 років інформація швидко і легко сприймається, однак, на самонавчання у дітей не надто багато часу. Раціональнішим рішенням буде - віддати дітей, так би мовити, "в руки спеціалістів", які з видимим результатом використають час вашої дитини.

Важливість вивчення мов

Для чого потрібні курси англійської та інших видів мов для дітей у місті Львів? По-перше, це досить важливий додаток до уже існуючої освіти, особливо в ранньому шкільному віці, коли дитина швидко пізнає та засвоює базові знання. По-друге, таке навчання необхідно для сімей, що планують переїжджати до іншої країни. По-третє, це інвестиція в майбутнє. Адже, багато батьків формують із дитини майбутнього професіонала ще з дитинства. Існує, однак, варіант, коли дитина сама, або ж за рекомендацією батьків вирішує вивчити додаткову мову, що відрізняється від основної, що навчають в школі.

Чому варто відправити дитину на курси?

Шкільна програма розрахована на вивчення однієї із трьох світових мов: англійська, французька, німецька. В таких умовах виникає питання: "навіщо потрібні курси англійської для дітей в місті Львів?" У випадку, коли дитина ще не навчається в школі - такий курс буде мати за мету досить грунтовну підготовку. Якщо ж, дитина вже навчається, то заняття в мовному центрі допоможуть отримати більш глибокі знання та закріпити базові. Адже, шкільна навчальна система досить не нова і не адаптована під сучасні умови розвитку. Сьогодні користуються популярністю курси польської для дітей, що знаходяться у Львові. Польська освіта, як відомо, сьогодні відповідає всім європейським стандартам якості, тому, якщо дитина бажає отримувати вищу або середню освіту за кордоном - варто вивчити мову цієї країни.

Курси від "Азбука Світу"

Навчання дітей - це досить тонка справа, в якій не кожен вчитель може досягти цілей. Така складна наука потребує вміння працювати з особами молодшого віку, розуміти психологію спілкування з ними, розуміти їх сприйняття і, вже виходячи з цього, організовувати навчальний урок.

Спеціалісти "Азбука Світу" пропонують курси іноземних мов для дітей в місті Львів. Навчання проходить для кожної окремої вікової групи по унікальному методу. Тому, варто виділити п'ять варіантів курсу по віку:

- 3-6;

- 7-9;

- 9-11;

- 12-14;

- 15-17.

Для кожного віку підібрані програми та методи навчання, з урахуванням інтересів дітей. Цікаві ігрові програми та завдання - дозволять перетворити звичайний урок, в досить чудовий спосіб проведення часу, результатом якого буде отримання знань. Кожна дитина унікальна, а отже, потребує персональному підходу. В центрі мов, на відміну від школи, участь в навчанні бере кожен учень. Фахівці центру розробили програми, що здатні зацікавити кожного.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

 

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.