Мовні курси ~ Підготовка до школи : Читання

Навчаючи дитину читати, найголовнішим фактором є стимулювання її інтересу до розпізнавання букв ,складів та слів. Курс вміщує вдале та раціональне поєднання текстів з ілюстраціями та додатковим матеріалом. Засвоєння якого зробить навчальний процес цікавим ,а буквар стане улюбленою книгою вашого малюка, а навчальний процес – частиною його повсякденних ігор. Діти мають різні здібності до засвоєння матеріалу,тому ми коректно визначаємо обсяг та складність завдань, оптимальні саме для вашого малюка. Працюємо над букварем послідовно, повторюємо та закріплюємо набуті навички. Заняття проходить на позитивних емоціях. Обовязково відзначаються успіхи наших маленьких вихованців.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.