Мовні курси ~ Підготовка до школи : Логіка

Курс вміщує сукупність завдань,спрямованих на логічне мислення. Вміння визначати групи предметів та предмет,який відрізняється від решти. У вашої дитини сформується логічне мислення,адже ідучи до школи,дитина,окрім бажання вчитися повинна уміти зосереджувати увагу впродовж тривалого часу,аналізувати і запам’ятовувати матеріал. Ці якості потрібно формувати у дитині заздалегідь,до вступу до школи. Ваша дитина навчиться аналізувати,порівнювати,узагальнювати головне. Багато завдань спрямовані на розвиток різних видів памяті : образної, словесно-логічної,зорової та слухової. Окремі завдання спрямовані на розвиток фантазії,покращують уважність,здатність засвоювати,аналізувати інформацію. У вашого малюка зросте обсяг і стійкість памяті. Разом з нами ваш малюк зробить ще один крок у своєму розвитку.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.