Мовні курси ~ Підготовка до школи

Підготовка до школи для дітей 3-6 рочків

Заняття 2 рази на тиждень, по 1,5 год.

У програмі курсу:

 • англійська мова
 • розвиток мовлення
 • математика
 • логіка

БЕЗКОШТОВНІ факультативи з польської, іспанської, німецької французької, чеської мов!

Кваліфіковані викладачі, сучасна методика, захоплюючі та цікаві заняття!

Гарантуємо якісну підготовку Вашої дитини до школи!

Ваш малюк зростатиме розумним, веселим та кмітливим!

Навіть дорослій людині легко загубитися в новій незнайомій обстановці. Що вже й казати про дітей. Вперше прийшовши в школу, вони стикаються з великим дитячим колективом і потребою засвоїти значні обсяги інформації. Непідготовлена до цього дитина часто розгублюється. Пізніше розгубленість може вилитися в невстигання з предметів, проблеми з соціалізацією, що заважають навіть сформованій дорослій людині.

Підготовка до школи дитини

Щоб підготувати свою дитину до школи, потрібно просто звернутися до нас. Підготовку дітей до школи почати краще заздалегідь під наглядом фахівця, ніж потім бачити, як син або дочка "пасуть задніх" у класі. Виключити ці небезпеки допоможе наш мовний центр.

Що ми можемо запропонувати вашій дитині? В першу чергу, високопрофесійну підготовку до школи, що включає не тільки потрібну інформацію, знання і вміння, а й психологічну адаптацію до дитячого колективу.

Малюку потрібно відпочити під час заняття? Ми практикуємо 2 фізкульт-хвилинки на кожен урок, які можуть проходити у вигляді музичної паузи з танцювальними рухами. У перерві між уроками вчителі з учнями грають в рухливі ігри за бажанням дітей. Під час письмових вправ застосовується «пальчикова» гімнастика. Вправ з читання - гімнастика для очей. Вправ з розвитку мовлення - гімнастика для язика. І т.д. 

Для правильного розвитку дитини та хорошого засвоєння матеріалу дошкільної підготовки, поєднання інтелектуальних вправ з фізичними є обов'язковими.

Наш міні дитячий садок у Львові знає, що діти погано сприймають лекції. Саме тому ми практикуємо навчання в процесі гри. На уроці до учнів приходять улюблені казкові герої з цікавими завданнями, призами та заохоченнями. Підсумкові уроки проводяться у вигляді театралізованих вистав. Кожен малюк може відчути себе актором на сцені, показавши публіці свої знання з предмету. Учні засвоюють потрібний обсяг знань в процесі грамотного пояснення викладачем, багаторазового повторення та застосування нових знань на практиці.

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. Пізнавальні заняття з математики, логіки, розвитку мовлення, англійської мови та інших іноземних мов.

Щодня, окрім навчання, проводитиметься занятя образотворчого мистецтва – малювання, ліплення, аплікації, техніки пап’є-маше, квілінгу, малюнку на склі, музики, танців. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.

Гарантуємо індивідувальний підхід до кожної дитини. На базі нашого міні-садочку працює дитячий психолог, логопед та лікар – педіатр.

Щоденне перебування у міні-групах до 10-ти осіб під наглядом та опікою нашого колективу.

Оголошуємо набір у ранкові (з 9.00 год. До 13.00 год.) та поного дня (з 9.00 год. До 17.00 год.) групи.

Чому варто обрати саме наш міні дитячий садок у Львові

Підготовка до школи з нами - це захоплюючі уроки, побудовані на розвиваючих іграх та інтерактивних формах навчання. Заняття розроблені на основі унікальних авторських методик навчання грамоті. Ми проводимо інтегровані уроки, формуючи між-предметні зв'язки. У гарну погоду вся група може вийти на урок-екскурсію. Таким чином, діти розвиваються всебічно, а наука перестає бути чимось нецікавим і відірваним від життя.

Ви ще сумніваєтеся в майбутній успішності своєї дитини? Приходьте до нас, в наш міні дитячий садок у Львові. Ми підготуємо вас і ваше чадо до будь-яких шкільних несподіванок!

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

 1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
 2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
 3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
 4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
 5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
 6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
 7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Дитячий садок повного дня

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.