~ Апостиль

Для консультації або замовлення, звертайтесь за тел.: (032) 297-05-54 та (067) 67-24-773.

Цікаво знати

Апостиль — спеціальний штамп, що відповідно до Гаазької конвенції про скасування вимог легалізації іноземних офіційних документів, (підписана 5 жовтня 1961 року, в Україні набула чинності 22 грудня 2003 року), проставляється на офіційних документах, виданих в установах і організаціях країни учасника Гаазької конвенції, і не вимагає подальшого завірення чи легалізації, визнається офіційними органами всіх держав-учасниць Конвенції. Апостиль засвідчує дійсність підпису та компетенцію особи, що підписала (видала) офіційний документ, а також, в окремих випадках, дійсність штампа або печатки, що скріплює документ. Апостиль може не використовуватися, якщо існують правові підстави, що скасовують або спрощують легалізацію документа виданого окремою державою.

Застереження Бельгії щодо дії Конвенції у правовідносинах з Україною знято з 05 липня 2004 року.

Застереження Німеччини щодо дії Конвенції у правовідносинах з Україною знято з 22 липня 2010 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 61 повноваження на проставлення апостиля надано:

Міністерству юстиції України — на документах, що видаються органами юстиції, судами та оформляються нотаріусами України;

Міністерству освіти і науки — на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, організаціями, що стосуються сфери освіти і науки;

Міністерству закордонних справ України — на всіх інших видах документів.

Апостиль проставляється на вимогу особи, що підписала документ, або будь-якого пред'явника документа.

Не проставляється апостиль на документах, виданих закордонними дипломатичними установами України, адміністративних документах, що мають пряме відношення до комерційних або митних операцій, документів, що мають характер листування, а також на оригіналах, копіях та фотокопіях паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи, нормативно-правових актів, роз`яснень та правових висновків щодо їх застосування.

Апостиль має форму квадрата зі стороною 10х10 см, в якому розміщується, наприклад, такий текст, як на зображенні вище. 

Проставлення апостилю у Львові потрібно кожному, хто хоч раз побував за кордоном, стикався з потребою нотаріального перекладу. Зазвичай, проводити його потрібно в дуже стислі терміни, тому що посольства і консульства, куди найчастіше потрібні переклади подібного характеру, не змушують себе чекати. Тим більше, що просто добре перевести в такому випадку недостатньо, потрібно ще й нотаріально завірити. У величезному списку послуг нашого бюро, нотаріальний переклад документів займає топові позиції.

Чому у нас варто замовляти апостиль у Львові

Наша команда володіє незамінними знаннями і навичками для виконання завдань такого роду у відповідності з усіма нормами. А життєвих ситуацій, коли потрібні наступні послуги, безліч:

  • потрібно терміново затвердити документи для отримання візи;
  • збираєтеся отримати роботу за кордоном;
  • знадобився дозвіл на керування автомобілем за кордоном.

Будь-який документ вимагає нотаріального засвідчення та перекладу, якщо ви маєте намір законно пред'явити його за межами рідної країни.
Якщо ваше володіння мовою знаходиться на достатньому рівні, це можна зробити самостійно, але витратиченні час та зусиля, як правило того не варті. Найпростіший і вигідний спосіб - звернутися у відповідну організацію.
Наша компанія впорається з подібними завданнями на відмінно! Серед наших колег - досвідчені фахівці. Ми максимально швидко здійснюємо переклади на англійську та інші світові мови.

Що потрібно, щоб зробити апостиль у Львові:

1. Професійний перекладач готує текст іноземною мовою.

Відбувається звірка коректності написання прізвищ, імен, назв організацій, що узгоджуються з замовником. Тільки він має право підтвердити, що все переведено вірно.

Після підтвердження, ми передаємо документи нотаріусу. Він підтверджує, що всі копії справжні і підписи справжні. Після повторної перевірки нотаріус підписує папери і завіряє їх печаткою.

2. Готовий пакет документів наші співробітники надають замовнику.

Якщо ж у вас є готовий текст перекладу, але його потрібно завірити, бюро термінових переказів може допомогти пройти цю процедуру швидко, без зайвих занепокоєнь. Нотаріус підтвердить, що ваш документ - точна і повна копія оригінального.

Проставлення апостилю у Львові

Кожна людина, яка була за кордоном хоча б один раз, прекрасно знає, яке значення має апостиль у Львові. Переклад необхідно проводити в стислі терміни, тому що посольства ніколи не будуть чекати того, коли ж клієнт принесе вже готові документи. Ми може якісно і швидко виконати нотаріальний переклад документів, так як займаємося цим уже багато років.

Апостиль у Львові є однією з топових послуг з численного списку тих, які ми виконуємо. Наша компанія володіє широкою базою знань, а також багатим досвідом у вирішенні цього непростого завдання. Співробітники нашої фірми зроблять апостиль у Львові швидко та якісно.

Якщо ви ще не знаєте куди вам звернутися, коли стикаєтесь з такою неприємною ситуацією, то наша компанія до ваших послуг. Ми пропонуємо зробити апостиль у Львові, щоб не втрачати зайвого часу і уникнути головного болю від численних труднощів.

~ Дивіться також!

Візова підтримка

~ Вам до нас!

  1. Якщо Вам терміново потрібно записатися в консульство, і Ви не можете зробити це самостійно
  2. Якщо Вам потрібна комплексна консультація з підготовки документів
  3. Якщо Ви бажаєте заповнити візову анкету без помилок
  4. Консультування та підготовка документів до подачі в консульство
  5. Консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх докуметів
  6. Надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  7. Консультація з проходження співбесіди

Навчання за кордоном

~ Навчання за кордоном

 Ми є партнерами багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Кіпру, Мальти, та ін. Досвідчені спеціалісти підберуть для Вас курс навчання відповідно до ваших потреб та побажань.

Комплексний супровід протягом усього періоду, починаючи від  підготовки документів для посольства до бронювання квитків на літак.

Ми пропонуємо вам лише ті програми в ефективності яких ми впевнені на 100%.

Садочок

~ Садочок

Міні-дитячий садок з можливістю перебування до 8-ми годин

 

Захоплюючі, цікаві та пізнавальні заняття з логіки, математики, розвитку мовлення, читання, письма, образотворчого мистецтва, музики, танців, англійської мови, а також безкоштовні факультативи з польської , німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов.У навчальному центрі  Ваша дитина виявить та розвиватиме свої таланти через прекрасне. 

Наші кваліфіковані та досвідчені педагоги використовують найновітніші методики викладання.